Opis gry Nurya

0
264
Rate this post

Sezamie otwórz się! Porzuć dotychczasowe życie i wybierz przygodę. Nie trać czasu, piaski pustyni kryją tajemnice i niekończące się przygody, przygotuj się więc na nieznane.

 

Jako potężny wojownik w grze browserowej Nurya wkraczasz w świat 1000 i jednej nocy. Twoim celem jest uratowanie księżniczki Talihar. Twój stary przyjaciel Abdul poprowadzi cię przez pustynię pełną nie tylko rozgrzanego piasku ale także pełną brutalnych rzezimieszków. On wprowadzi cię w arkana tej gry przeglądarkowej i pomoże ci w wykonaniu zadań i questów. Zajrzyj więc do jego herbaciarni, na pewno wiele się od niego dowiesz…

W świecie Nurya możesz udać się na targ, aby dokupić sobie niezbędne wyposażenie, takie jak Kandżar lub Białą Kufiyę. W grze przeglądarkowej Nurya możesz przemierzać pustynię samodzielnie, ale możesz również dołączyć do istniejącej już gildii, lub wspólnie z innymi graczami założyć nową. W trakcie gry zbierasz punkty doświadczenia, uważaj również na wartości twojej siły, zwinności i charyzmy, będą ci one nieodzowne w starciach z nieprzyjacielem. Zajrzyj do Płatnerza i Alchemika, u nich możesz nabyć miecze oraz tajemne mikstury, na pewno nie raz ci sie przydadzą.

Wkrocz na arenę i pokaż, czego dotychczas się nauczyłeś. Jeśli czujesz się już na siłach, możesz w każdej chwili wywołać innego gracza na pojedynek. Przy Fontannie możesz poczukać pracy. Jest tam pełno zleceń, których mozesz się podjąć, aby zarobić pieniądze, które potem możesz wydać na targu.

Uważaj na Obozy Beduinów, są one siedliskiem wszystkich najgorszych kreatur. Możesz stanąć do walki z nimi, ale pamiętaj, że jeden fałszywy krok i po tobie. Zbieraj więc szafiry, rozglądaj sie uważnie na wszystkie strony i nie daj się zwieść, ta piękna kraina jest równie niebezpieczna co piękna.