Opis gry City of Heroes Freedom

0
254
Rate this post

Wystarczy unieść rękę w górę, by wzbić się w powietrze. Wreszcie masz okazję spełnić swe marzenia i wcielić się w ulubionego bohatera komiksowego oraz wziąć udział w odwiecznej walce dobra ze złem.

 

Wciel się w jednego z ulubionych komiksowych superbohaterów i rusz do boju o lepsze jutro. Zło nigdy nie śpi, ale dzięki zaangażowaniu bohaterów dysponujących supermocami nie tylko kryminaliści, ale również obcy z kosmosu nie mogą czuć się bezpiecznie.

W grze online City of Heroes Freedom możesz stworzyć własną unikalną postać, wybierając spośród niekończących się możliwości. Możesz zdecydować zarówno o wyglądzie twej postaci, kombinacji jej supermocy, jak również o jej pochodzeniu i unikalnej historii. W fantastycznym świecie Villain przemierzasz wirtualne miasta, lecz możesz równie dobrze wybrać się na wycieczkę do innych wymiarów. Możliwości w grze są niemalże nieograniczone.

W grze free-2-play City of Heroes Freedom będziesz toczył wraz ze swym bohaterem epickie pojedynki na lądzie i w powietrzu, wszakże zło czai się za każdym rogiem. I nie chodzi tu wyłącznie o rzezimieszków terroryzujących ulice miasta, ale również o niekoniecznie przyjaznych przybyszy z kosmosu, którym również będziesz musiał stawić czoła.

W niesamowitej scenerii gry City of Heroes Freedom możesz znaleźć swoich przyjaciół, by wspólnie stawić czoła wspólnemu wrogowi. W grze możesz kontynuować odwieczną walkę dobra ze złem w pojedynkę lub też stworzyć grupę superbohaterów. Na 50 poziomach gry czeka na ciebie 45 różnorodnych stref, a w każdej z nich na każdym kroku będziesz musiał dowieść swego super kunsztu.

Zwalczaj więc zło grasujące w wirtualnym świecie gry City of Heroes Freedom, pokonaj potwory i antybohaterów. Fantastyczny świat gry oferuje ci możliwość toczenia pojedynków w mrocznych zaułkach miasta, na dachach najwyższych wieżowców oraz w powietrzu. Twoja super moc zwiększa się wraz z każdym pokonanym przeciwnikiem. Wciel się w superbohatera i zmieniaj losy tętniącego życiem świata fantasy.