Opis gry My Fantasy Online

0
246
Rate this post

W starożytnym świecie magii trwa odwieczna walka dobra ze złem. Wkrocz do krainy Arkadii i Salamandrii, oddaj się niesamowitym przygodom i zmierz się z Siłami Ciemności.

 

W przeogromnym świecie fantasy nieustannie tętni życie i cały czas coś się dzieje. W grze przeglądarkowej My Fantasy Online czekają na ciebie liczne zadania do wykonania i questy, których będziesz musiał się podjąć. Podczas podróży przez pełen niezwykłych istot świat będziesz znajdował setki różnorodnych przedmiotów, nauczysz się licznych zaklęć oraz nauczysz się zdolności specjalnych.

W darmowej grze RPG na przeglądarkę My Fantasy Online będziesz miał do dyspozycji arenę walk, na której będziesz mógł poddać próbie swoje wojownicze umiejętności. Rozbudowany system rankingowy pozwoli ci na bieżąco śledzić swoje poczynania i postępy w fantastycznym świecie gry.

W grze My Fantasy Online czekają na ciebie różnorodne zadania oraz mnóstwo ciekawych postaci, którym będziesz musiał niejednokrotnie pomóc. W grze czai się również mnóstwo potworów, a jeśli będziesz czuł się na siłach możesz zejść do lochów, w których niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Nie tylko potwory będą chciały poddać cię próbie, ale również inni gracze. Będziesz wiec musiał wykazać się odrobiną sprytu podczas walk, jednak każde zwycięstwo, podobnie jak każdy znaleziony po drodze przedmiot zwiększy tylko umiejętności twojej postaci.

W grze My Fantasy Online spotkasz na swej drodze nowych użytkowników, z którymi możesz nie tylko walczyć, ale również się zaprzyjaźnić, by wspólnie pokonywać kolejne poziomy w grze. Wciągająca fabuła nie pozwoli ci na chwilę nudy. Wyrusz więc na spotkanie przygody w fantastycznym świecie Arkadii i Salamandrii w grze My Fantasy Online i zmierz się z Siłami Ciemności. W nieustannej walce dobra ze złem los świata spoczywa w twoich rękach!