Opis gry Nodiatis

0
227
Rate this post

Wszelkie pomyłki w MMORPG na przeglądarki Nodiatis karane są bezwzględnie. Jeżeli zginiesz w walce PvP musisz rozpocząć wszystko od nowa. Dla jednych może być to frustrujące, dla innych jest to prawdziwe wyzwanie.

 

Już na samym początku powali cię ogromna ilość postaci do wyboru w tej umieszczonej w świecie fantasy grze na przeglądarki. W gronie aż 26 różnych klas postaci dostępnych w Nodiatis znajdziesz, nie tylko nieodzownych dla gier fantasy wojowników i magów, ale także mniej spotykanych taktyków i zaklinaczy, ale nawet tak niespodziewane klasy jak alkoholik, który potrafi ziać ogniem. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Po stworzeniu postaci, okaże się, że także liczba umiejętności zaskoczy cię swoją ilością. Podzielone na 14 grup, w których znajduje się po 6 umiejętności, pozwala stworzyć naprawdę niepowtarzalnego bohatera. Dodatkowo na 20 poziomie pojawiają się kolejne możliwości rozwoju. Widać, że twórcy Nodiatis mocno skupili się na aspekcie rozwoju postaci, co powinno zadowolić pamiętających szeregi tabelek fanów starych papierowych RPG.

Jak tylko stworzysz swojego bohatera rozpocznie się samouczek, który wprowadzi cię w podstawową mechanikę gry. Budząc się na plaży, miły kobiecy głos przeprowadzi cię przez pierwsze minuty gry. Rozległe pustynie, góry i lasy czekają na zbadanie. Główna mapa podzielona jest na kwadraty, po których możesz się przemieszczać horyzontalnie lub wertykalnie. Na każdym polu napotkasz przeciwnika do pokonania, który, jeżeli uda ci się wygrać, pozostawi po sobie łupy i skarby do zebrania. Jeżeli dane pole jest zarezerwowane jedynie dla graczy na wyższym poziomie, zostaniesz o tym poinformowany i będziesz mógł spróbować tu swoich sił później. W większych ludzkich osiedlach będziesz mógł spieniężyć swoje łupy, a za zdobyte złoto zakupić nowy ekwipunek niezbędny do podjęcia się bardziej niebezpiecznych wypraw. Do twojej dyspozycji będzie zbrojownia, sklep z bronią do walki wręcz i dla strzelców, a także magiczny sklep z eliksirami.

Pamiętaj, żeby twoja postać była zawsze gotowa na każdy rozwój wydarzeń. Nodiatis to gra MMORPG dla ludzi o mocnych nerwach. Jeżeli zaatakuje cię inny gracz i przegrasz, to znaczy, że twoja postać zginęła naprawdę i musisz zaczynać wszystko od początku. Nie ma tutaj zapisywania gry, ani niewiarygodnych zmartwychwstań.