Opis gry Mirror War

0
243
Rate this post

Odkryj fantastyczny świat zamieszkany przez groźne potwory. W tej grze free-to-play do pobrania stawiasz czoło urozmaiconym i zarówno wymagającym wyzwaniom.

 

Black Sorcery przeciwko Evil Force – w centrum zainteresowania darmowej gry internetowej Mirror War stoją dwie ze sobą powaśnione frakcje. Konflikt został spowodowany rywalizacją dwóch magików i trwa do dnia dzisiejszego. Chaos i zacięte walki rządzą życiem mieszkańców fantastycznego świata zwanego Parohil.

Niegdyś magik zwany Evil Spiritualist Carad Hartsare poświęcił swój czas na stworzenie legionów nieumarłych stworzeń oraz groźnych demonów – przedstawiamy armię „Evil Force”. Po stronie przeciwnej stanęła nie poddająca się magiczka. Będąc znawcą czarnej magii, nie traciła czasu i poświęciła całą swoją energię na stworzenie równie potężnej armii, na której czele zasiadła. Służące jej potwory piekielne walczą pod szyldem „Black Sorcery”. Ale nie każdy mieszkaniec Parohili chcę nadal, 160 lat po wybuchu konfliktu, żyć w bojowo nastawionym świecie. Właśnie w tym celu stworzono frakcję „Liberation Army”, wraz z którą dzielni wojownicy próbują zwalczyć wojnę, chaos i brutalność.

W pełnej akcji grze do pobrania Mirror War, hybrydy gier gatunku RPG i retrowego Shoot’em Up, znajdziesz się w zarówno chaotycznym jak i fantastycznym świecie Parohil, gdzie będziesz musiał udowodnić w trzymających w napięciu questach, co potrafisz. Ciągle rozwijasz umiejętności twojego śmiałka, aby w dalszym trakcie gry stawić czoło jeszcze trudniejszym, jeszcze bardziej wymagającym przygodom. Pamiętaj jednak, że nie jesteś sam w świecie gry Mirror War. Chcesz przeżyć wszystkie czekające na ciebie przygody wraz z innymi graczami, wystarczy dołączyć do gildii. Od czasu do czasu mierzysz się również z innymi graczami w walkach PvP, podczas których udowadniasz twoje umiejętności bitewne. Twoja podróż poprowadzi ciebie do licznych miast i krajobrazów tytułu free-to-play.