Opis gry Forsakia – The Lost Clans

0
203
Rate this post

Zbadaj baśniowy świat Jianghu i wyjaśnij zagadkowe mordy dokonane na liderach klanów. Zmierz się z ciemnymi mocami, walcz z potworami i wybaw krainę Jianghu od panującego chaosu…

 

W grze Forsakia – The Lost Clans udajesz się w podróż po baśniowym i zarazem tajemniczym świecie Jianghu. Rządzony wcześniej i strzeżony przez możne klany świat Jianghu pogrążył się w totalnym chaosie. Klany stały się ofiarą masowego mordu, którego przyczyna do tej pory nie została wyjaśniona.

Zmierz się z chaosem panującym w świecie Jianghu walcząc z potworami i bestiami oraz stawiając dzielnie czoła potężnym siłom. Potwory czyhają na twojej drodze poprzez świat Jainghu.

Nie daj uciec żadnej bestii i zostań dzielnym bohaterem oraz wybawcą świata w grze Forsakia – The Lost Clans. Zbadaj przyczyny straszliwego mordu i odkryj kto jest odpowiedzialny za ten bestialski czyn dokonany na liderach i ich klanach. Przywróć tym samym baśniowemu światu Jianghu choćby odrobinę nadziei.

W grze Forsakia – The Lost Clans wybierasz swojego bohatera spośród sześciu klas postaci oraz wybierasz twój ulubiony zawód, dzięki któremu zarabiasz na swoje utrzymanie i walczysz o czołowe miejsce w grze. Masz też do dyspozycji, oprócz systemu pupili, domy, które możesz urządzić wedle własnego uznania. Dzięki systemowi gildii gra w tym ogromnym świecie jest urozmaicona i sprawia dużo zabawy.

W grze przeglądarkowej Forsakia – The Lost Clans walczysz nie tylko z potworami. W systemie PvP (gracz kontra gracz) możesz zmierzyć się z innymi graczami i wystawić tym samym swoje umiejętności na próbę. Gra Forsakia – The Lost Clans łączy w sobie wszystkie elementy gry RPG i sprawia, ze granie w nią jest niezapomnianym przeżyciem.