Opis gry MapleStory

0
165
Rate this post

Kolorowy świat czeka na ciebie. Wciel się w rolę pirata i pokaż innym graczom, co potrafisz. Nieprzebrane oceany tego świata należą przecież tylko do ciebie…

 

Czas nabrać wiatru w żagle! Masz ochotę na wielką przygodę i uwielbiasz dalekie morza? Podejmij więc pirackie wyzwanie: wciel się w rolę wirtualnego pirata i wyruszaj na bezkresne morze!

Kyrin, pirat Nautilusa, rekrutuje właśnie doskonałą załogę, aby pomścić śmierć swojego ojca. Jeżeli chcesz wyruszyć na urozmaiconą przygodę w grze MapleStory, musisz opuścić twój własny dom. Będziesz więc musiał pożegnać się ze swoją ulubioną wyspą Victoria i przyłączyć się do innych dzielnych i nieustraszonych piratów na Nautilus.

Kyrin jest córką bohatera popularnego na wyspie Victoria. Niestety po długim poszukiwaniu ojca Kyrin dowiedziała się, że za jego śmierć odpowiedzialny jest czarny magik. Rozzłoszczona Kyrin i snuje więc wielki plan: zamierza pokonać wroga za pomocą bohaterskiej załogi statku pirackiego.

Jeżeli jesteś już gotów zmierzyć się z tym emocjonującym wyzwaniem, dołącz do załogi Nautilus i wybierz swoją pozycję na statku. Jesteś raczej awanturnikiem, który punktuje przeważnie przy atakach na krótkiej trasie? W takim razie pokonujesz twoich przeciwników za pomocą energii i transformacji. Jeśli bieglej władasz rewolwerem, będzie on twoim stałym towarzyszem.

Każda pozycja pirata ma swoje dobre i złe strony, więc dobrze przemyśl wybór twojego bohatera. W trakcie gry MapleStory nieustannie masz okazję rozwijać twoje umiejętności.

Wyrusz więc wraz z twoim dzielnym bohaterem na morze i pokonuj groźne potwory ukryte w morskich głębinach. Nie jesteś przecież szczurem lądowym. Urozmaicone misje czekają na ciebie, więc wskakuj na pokład. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz nawet czarnego magika.