Opis gry Command & Conquer Tiberium Alliances

0
139
Rate this post

Podejmij strategiczne wyzwanie gry, która gwarantuje epickie batalie w twojej przeglądarce. Zaciekłe walki między graczami o cenne zasoby stanowią kanwę tej przeglądarkowej strategii MMOG.

 

Do wyboru masz dwie możliwości: albo zawrzeć sojusz z innymi graczami z całego świata, lub też zaciekle ich zwalczać w bezpardonowej walce o cenne surowce naturalne i zasoby. Innowacyjna strategia MMO, której fabuła bazuje na znanej serii Command and Conquer, gwarantuje niezapomniane wrażenia, a dzięki użyciu technologii HTML 5 jest grywalna w każdej przeglądarce.

W strategicznej grze na przeglądarkę Command and Conquer Tiberium Alliances ważną rolę odgrywać będzie również dyplomacja, bowiem nie każdy konflikt musi rozstrzygać się za pomocą ataku zbrojnego. Jeśli nie da się go uninkąć, wówczas w pogotowiu należy mieć oddanych sojuszników, którzy staną za tobą murem. Rozbudowany świat tej strategicznej gry gwarantuje ci dynamiczną podróż przez wirtualny świat oraz naszpikowane akcją pojedynki.

Swoje strategiczne i taktyczne umiejętności będziesz musiał poddać próbie podejmujący wyzwanie gry Command and Conquer Tiberium Alliances. Tylko dzięki odpowiednio dobranej taktyce będziesz mógł przejmować kontrolę nad kolejnymi terytoriami powiększając w ten sposób zakres swoich wpływów. W wirtualnym świecie gry toczy się nieustanna walka.

Aby jednak stać się niepokonanym przywódcą w świecie darmowej gry Command & Conquer Tiberium Alliances potrzebujesz całego mnóstwa zasobów. I to właśnie o nie toczy się wyjątkowo zaciekła walka. Nie pozwól więc innym graczom przejąć kontroli nad wartościowymi i newralgicznymi strategicznie terytoriami i bądź pierwszym , który zawładnie najbardziej cennymi surowcami.