Opis gry Just Dance Now

0
162
Rate this post

Znana gra taneczna wyrusza w plener dzięki swojej mobilnej wersji. Jeżeli chcesz się teraz bawić wspólnie ze znajomymi tańcząc i zbierając punkty za dobrze wykonaną choreografię, niezależnie od miejsca i czasu, masz właśnie taką szansę.

 

Dotychczas mogłeś wypróbować Just Dance jedynie na konsolach wyposażonych w kontrolery ruchu, jak Wii U, Xbox 360 czy PlayStation. Teraz dzięki Just Dance Now, będziesz mógł doświadczyć tanecznej zabawy przy pomocy własnego smartfona i drugiego wyświetlacza podłączonego do internetu, jak na przykład telewizor lub tablet. Nie będziesz więc już przywiązany do swojej konsoli, a wystarczy ci telefon działający w systemie iOS lub Android.

Jak to wszystko działa? Wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie aplikację Just Dance Now, a na podłączonym do internetu drugim wyświetlaczu wejdziesz na oficjalną stronę gry. Po chwili twój smartfon zsynchronizuje się z grą wyświetlaną na drugim ekranie w internecie i już możesz zaczynać zabawę, gdyż właśnie twój telefon zamienił się w kontroler ruchu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest zabawa właściwie nieograniczonej liczby osób, wystarczy, że posiadają one na swoim telefonie zainstalowaną aplikację Just Dance Now, a przed sobą ekran ze stroną gry. Wyobraź sobie taneczną imprezę z Just Dance Now na stadionie. Teraz jest to możliwe.

Just Dance Now posiada największe hity znane ze swojego konsolowego starszego brata, a kolejne kawałki będą systematycznie dodawane. Dzięki temu, że gra zainstalowana jest na twoim własnym smartfonie zyska ona teraz bardziej spersonalizowany charakter. Będziesz mógł połączyć się ze swoimi znajomymi na Facebooku, wspólnie z nimi tańczyć, rywalizować, a także publikować swoje wyniki i wideo na własnym profilu społecznościowym.

Just Dance Now to prawdziwie mobilna wersja jednej z najbardziej znanych gier tanecznych na konsole. Teraz będziesz mógł prawie wszędzie bawić się w rytm najlepszych hitów z dyskotek i wykonywać zabawne układy taneczne wspólnie ze swoimi znajomymi dzięki swojemu smartfonowi w roli kontrolera ruchu.