Opis gry Grand Fantasia

0
251
Rate this post

Wkrocz do magicznego świata Saphael i udaj się na pełną wrażeń ekspedycję, gdzie na każdym kroku czeka wyzwanie. Czasem zza rogu wyskoczy jakiś wróg, ale od czego ma się przyjaciół i wierne duszki?

 

Grę client Grand Fantasia rozpoczynasz od stworzenia swojego indywidualnego bohatera. Możesz zdecydować o kolorze oczu, skóry i włosów, aby twój bohater był jedyny w swoim rodzaju. Jako nowicjusz lądujesz na Wyspie Siwa, gdzie twoja przygoda ma swój początek. Tu zawierasz pierwsze znajomości z innymi graczami tej gry, zapoznajesz sie z przyjaznymi duszkami jak również doskonalisz zdolności swojego bohatera. Następnie udajesz sie do jednego z trzech miast: Caslow, Ilya lub Jale, gdzie napotykasz coraz mniej przyjazne postacie…

W Grand Fantasia twój bohater przynależy do jednej z ośmiu klas charakterów. Do której? To zależy od tego, jak pokierujesz jego losem. W miarę zebranego doświadczenia, przebytych misji i zaliczonych poziomów tej gry client twój bohater ewoluuje do jednej z tych klas. Wiernym kompanem podczas przebywania w świecie Grand Fantasia będzie przyjazny duszek, który wspomoże cię w walce oraz przyda się przy budowie nowych broni i zbroi. Ważni są też przyjaciele, których poznajesz w trakcie swej podróży przez ten świat fantasy. Przecież w grupie siła i żaden przeciwnik nie będzie wam straszny.

Aeria Games jako wydawca tej gry client dołożył wszelkich starań, abyś nie nudził się w tym magicznym świecie. Czekają na ciebie liczne questy i zadania, oraz pojedynki z potworami czającymi się w różnych zakamarkach. Jeśli czujesz się już na siłach możesz wyzywać na pojedynki także innych graczy aby pokazać im kto tu jest najodważniejszy!