Opis gry Cars: Fast as Lightning

0
195
Rate this post

Zaczepny warkot silników i dźwięk klaksonów w tle to nie przypadek. Auta przygotowują się niecierpliwie do swojego wielkiego wyścigu. Zapnij pasy – pora zaczynać!

 

Nikt nie zna się na wyścigach lepiej niż samochody we własnej osobie. Za sprawą Gameloftu bohaterowie znani z filmów z serii Auta z wielkiego ekranu przenieśli się na te trochę mniejsze. Dzięki wydanej w systemie free-to-play grze wyścigowej Cars: Fast as Lightning, postaci takie jak Zygzak McQueen czy Francesco Bernoulli mogą teraz zagościć na ekranie twojego smartfona lub tabletu.

Brawurowe wyścigi autek

Jeżeli dzielnie kibicowałeś rozgadanym autkom oglądając ich zmagania w produkcjach studia Pixar, to pewnie chętnie pomożesz im podczas prawdziwie interaktywnej przygody. W Cars: Fast as Lightning masz do dyspozycji przynajmniej 20 sportowych, gotowych do zwariowanego wyścigu maszyn. Chociaż zgromadzona w jednym miejscu wesoła, kreskówkowa flota może pochwalić się doskonałymi osiągami, twoja droga od startu do mety nie będzie jednak wcale taka prosta! Twórcy gry postarali się o zafundowanie ci na trasie takich niespodzianek, jakim z trudem sprostaliby nawet profesjonalni kaskaderzy. Spektakularne skoki nad przepaściami czy ostre zakręty na rollercoasterach to w tej grze wyścigowej codzienność. Co więcej – sam też będziesz mógł popisać się kreatywnością. Na wybudowanie czeka cała Chłodnica Górska. Tylko od ciebie będzie zależało jak korzystając z 30 dostępnych budynków rozplanujesz okolicę. Jeżeli wychodzisz natomiast z założenia, że odrobina sportowej rywalizacji podkręca zabawę, to Cars: Fast as Lightning nie powinno cię zawieść. Wyniki twoje i twoich przyjaciół są odnotowywane w samochodzikowym rejestrze – zamiast słuchać przechwałek, możesz zatem spróbować pobić ich dotychczasowe rekordy na torze w cotygodniowych turniejach.

Żeby rozpocząć zabawę ze zmotoryzowaną gromadką, musisz tylko pobrać Cars: Fast as Lightning za darmo na swoje urządzenie mobilne z systemem Android, iOS lub Windows.