Twoja leśna ojczyzna, Forestia, jest w niebezpieczeństwie. Bezwzględni ludzie chcą zniszczyć starożytny las, w którym dotychczas mogłeś spokojnie żyć. Powstań więc przeciw okupantowi i obroń swój skrawek ziemi i twoich przyjaciół.

 

Może i wyglądasz niczym niegroźny pluszak, ale kryjesz w sobie serce prawdziwego bohatera! W tym darmowym MMO wydanym przez Gameforge (twórcy Aion, OGame, Metin 2 i wielu innych) przeznaczonym na urządzenia mobilne będziesz mógł wśliznąć się w futro kota zabójcy, niedźwiedzia szamana lub wiewiórki, która specjalizuje się w walce wręcz. Tak przeobrażony będziesz walczył ze złymi ludźmi i ich maszynami. Twoja walka nie musi być samotna. Połącz się przez Facebooka ze swoimi znajomymi i wspólnie wspierajcie się w nieskończonych bijatykach, wysyłając sobie drobne pomocne podarki.

Obojętnie czy będziesz przemierzał dzikie lasy, piaszczyste wybrzeża czy ulice miasta, zbadaj każdy skrawek otoczenia i zdobytymi przedmiotami zapewnij sobie przewagę nad przeciwnikiem. Zlecone zadania i misje zwiadowcze poprowadzą cię do najdalszych zakątków znanych ci ziem.

Sprawdź swoje możliwości w walkach na arenach, zmaganiach przeciw nadciągającym falom przeciwników czy w pojedynkach ze swoimi znajomymi. Zbieraj nagrody i otwieraj sobie dostęp do niesamowitych przedmiotów.

Jeżeli jesteś fanem postaci anime o wyglądzie słodkich zwierzątek, z przyjemnością sięgniesz po ten darmowy tytuł Animas Online na urządzenia mobilne. A jeżeli nie kręcą cię aż tak te miłe pluszaki, to powinna przyciągnąć cię ładna grafika 3D i emocjonujące przygody. Skorzystaj więc ze swoich umiejętności, pomocy dzielnych kompanów oraz magii natury i przygotuj się na walkę w obronie Forestii.