Opis gry Glory Kings

0
258
Rate this post

Odkryj mistyczny świat jako śmiały i odważny bohater. Znajdź legendarne gwiazdy z Iskarain i zdobądź cenną koronę w fantastycznej krainie tej gry RPG…

 

Zanurz się w grze online Glory Kings w mistyczny świat zwany Iskarain. W fantastycznej krainie Iskarain trafisz na nadzwyczajne istoty. Uzbrojony w miecz i łuk oraz w magiczną moc wyruszasz w twoją długą podróż.

Wszystko w grze Glory Kings toczy się wokół legendarnych gwiazd z Iskarain. Te cenne gwiazdy obiecują właścicielowi nieśmiertelność oraz odpowiednie królestwo. Całe pokolenia śmiałków wyruszały na poszukiwanie tych cennych legendarnych gwiazd, lecz do tej pory nikomu nie udało się do nich dotrzeć.

W grze RPG Glory Kings również ty spróbujesz swojego szczęścia. Wykonując liczne misje i pokonując wszystkich twoich wrogów otrzymujesz punkty doświadczenia. Twoje zadania jednak nie są aż tak łatwe i stają się wraz z wyższym poziomem, osiągniętym przez twojego bohatera, coraz trudniejsze. Poza tym podczas twojej podróży spotkasz na swojej drodze mnóstwo wrogich graczy, którzy również szukają tych niesamowitych gwiazd.

Po każdej wygranej walce otrzymujesz punkty doświadczenia, osiągasz wyższy poziom i rozwijasz umiejętności twojego bohatera. Za pomocą magicznych przedmiotów powiększasz swoje moce.
Weź miecz do ręki i rozpocznij twoją podróż, dzielny wojowniku. Jeśli znajdziesz gwiazdy z Iskarain, to zostaniesz tak zwanym Glory King. Ale zanim osiągniesz swój cel, musisz przetrwać mnóstwo bitw i dzielnie udowadniać twoje umiejętności w tym niebezpiecznym i zarazem fantastycznym świecie.