Opis gry Fishao

0
216
Rate this post

Pogoda dopisuje, słońce świeci – nie ma na co czekać, jest najlepsza pora aby wyskoczyć na ryby.

 

W darmowej grze przeglądarkowej Fishao w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu możesz zanurzyć się w świat ryb i najgorszych wrogów – zapalonych wędkarzy. Wciel się w rolę wędkarza, który postanowił poświęcić życie opanowaniu sztuki wędkarstwa i zostań niezaprzeczalnym mistrzem tej dyscypliny.

W stawach, rzekach, jeziorach lub nawet na otwartym oceanie czeka na ciebie mnóstwo przygód w poszukiwaniu wielkich i jak najbardziej egzotycznych ryb. Fishao uprowadzi cię na tropikalną wyspę, która jest podzielona na dziesięć obszarów. Każdy z obszarów zostaje odblokowany wraz z postępem gry. Oczywiście każdy z tych obszarów ma swoje własne unikalne cechy, tak na przykład w niektórych regionach zyskasz więcej doświadczenia niż w innych. Z kolei w innych regionach nie tylko łatwiej ale i szybciej znajdziesz ryby, na których polega twoje zwycięstwo. Ale zanim wyruszysz zwiedzać różne regiony i wody, musisz zadbać o twoje wirtualne ego. Gra oferuje tobie liczne możliwości dostosowania twojego śmiałka. Płeć, kolor skóry, kolor koszulki lub butów – wszystko zależy od ciebie. Jak tylko twoja postać wygląda tak, jak sobie ją wymarzyłeś i na dodatek ukończyłeś samouczka, możesz ruszać na łowy.

W tej grze możesz przyjaźnić się i rozmawiać z innymi wędkarzami. Interakcja z innymi graczami bywa od czasu do czasu nawet konieczna. Aby dostać się do niektórych tajemnych wód lub złapać jakąś nadzwyczajną rybę, będziesz musiał pracować z innymi graczami jako zgrana drużyna. W licznych turniejach będziesz mierzyć twoje umiejętności z innymi graczami, udowodniając kto złapie największą rybę. W tych turniejach nie tylko masz możliwość zyskania punktów doświadczenia ale i również wygrania pieniędzy. Ile z nich uda tobie się złapać zależy wyłącznie od ciebie – ale nie zapomnij, od samego wpatrywania się wodę ryby nie złowisz.