Opis gry Dungeon Hunter 5

0
235
Rate this post

Kto wybierze drogę Bounty Huntera, musi chronić ludzkość przed demonami, smokami i niewyobrażalnie groźnymi bestiami. Czeka go też wielkie bogactwo i wiele godzin rozgrywki z pogranicza Hack’n’Slay i RPG. Zostaniesz Bounty Hunterem?

 

Dungeon Hunter 5 to wydany na urządzenia mobilne tytuł free-to-play, w którym będziesz miał okazję zostać nieustraszonym Bounty Hunterem. To nie przygoda dla bojaźliwych, bo świat, który przyjdzie ci przemierzać nie należy do miejsc spokojnych i bezpiecznych. Królestwo Valenthia nie zdążyło otrząsnać się jeszcze po dogłębnie wyniszczającej walce z siłami ciemności – niewykluczone nawet, że nigdy nie odzyska swej dawnej świetności. Co więcej, wygląda na to, że tylko ty i twoi pobratymcy jesteście w stanie zgładzić rozszalałe demony i potwory i tym samym zapewnić krainie chociaż namiastkę bezpieczeństwa.

Twoje podróże przez lokacje gry Hack’n’Slay Dungeon Hunter 5 to jednak o wiele więcej niż ratowanie z opresji niezliczonej liczby niewinnych istnień. Na eksploracji miast, lochów i miejsc rodem z samego piekła, można się całkiem nieźle wzbogacić. Jeżeli zdecydujesz się na samodzielne wykonywanie czekających na śmiałków zadań, będziesz mógł przemierzać 5 rozległych krain w poszukiwaniu skarbów, bestii do zgładzenia i tajemnic, które kryją w sobie nieprzystępne terytoria. Prawdziwe pławienie się w złocie czeka cię jednak dopiero w trybie asynchronicznego multiplayera. Głównym celem tego trybu jest umożliwienie graczom osiągnięcie wirtuozerii w rozbudowie i zabezpieczaniu swoich królestw i bezlitosne grabieże na dobytku rywali. W ochronie twoich starannie przyszykowanych komnat chętnie pomogą ci oswojone wcześniej bestie. Biada temu, kto zdecyduje się wejść im w drogę. Dla tych z kolei, którzy nad bogactwo cenią sobie siekanie potworów i unicestwianie smoków – zwłaszcza w większym gronie – twórcy Dungeon Hunter 5 przygotowali tryb kooperacji.

Wydaniem tej gry z gatunku Hack’n’Slay zajął się Gameloft. Jeżeli chcesz zostać jednym z Bounty Hunterów, musisz tylko pobrać Dungeon Hunter 5 za darmo na swojego smartfona lub tablet z systemem iOS lub Android.