Wciel się w rolę członka tajemniczego zakonu zabójców i przeżywaj niesamowite przygody umieszczone we Włoszech czasu renesansu w Assassin’s Creed Identity. Rozwijaj swoją postać, wykonuj kolejne misje i poznawaj historię jaka kryje się za twoim bohaterem.

 

Stwórz w Assassin’s Creed Identity jedynego w swoim rodzaju zabójcę, na którego będą czekały setki wyzwań do wykonania w otoczeniu włoskich miast epoki oświecenia. Przemierzaj przepiękne lokacje w pełni trójwymiarowym świecie odwiedzając między innymi Florencję, czy słynne Koloseum w Rzymie. W tej pełnej akcji grze RPG będą czekały na ciebie różnego rodzaju śmiertelnie niebezpieczne misje, w których będziesz się skradał, wspinał, skakał i biegał po dachach, ukrywał się w tłumie i dokonywał egzekucji na twoich wrogach. Dzielą się one na około 16 różnych typów dobieranych losowo. Z biegiem czasu, zdobywając doświadczenie będziesz mógł przemienić swojego bohatera w nieustraszonego i niepokonanego zabójcę. Ponadto odkryjesz nowe miejsca i przedmioty, które dadzą ci jeszcze więcej ciekawych możliwości. Poznawaj historię jaka kryje się za twoją postacią i dowiaduj się szczegółowych informacji o historycznych osobach i miejscach jakie napotkasz podczas swoich przygód.

Wybierz jedną z 3 niepowtarzalnych klas zabójców posiadających swoje wady i zalety. Dobierz bohatera odpowiadającego twojemu stylowi gry eksperymentując z jego umiejętnościami w otwartym trójwymiarowym świecie. Twórz nowe potężne przedmioty oraz wynajmuj twoich znajomych i innych graczy z ich zabójcami, aby pomogli ci w wykonaniu misji.

Assassin’s Creed Identity zostało stworzone przez Blue Byte, studio od Ubisoft i jest dostępne za darmo na urządzenia mobilne z systemem iOS (minimum iPad3 i iPhone5). Po tym jak wydano takie gry jak  Assassin’s Creed Memories i Assassin’s Creed Pirates, które nawiązywały do pierwowzoru głównie elementami fabularnymi i postaciami, to Assassin’s Creed Identity jest prawdziwym powrotem do źródeł. Ogromne trójwymiarowe lokacje, nieograniczone możliwości ruchu oraz pełne życia otoczenie renesansowych Włoch od razu przywołują na myśl sceny znane z Assassin’s Creed II.