Opis gry Anwar Fantasy

0
179
Rate this post

Odkryj mroczne miejsca w tej grze przeglądarkowej. W dowolnej chwili możesz wejść do tej gry, by wraz z innymi bohaterami przegnać legendarną Bestię…

 

Wszyscy gracze zbierają sie co wieczór, aby przegnać Bestię panoszącą się po krainie Anwar Fantasy. Nie będzie to jednak takie proste, więc na pewno przydadzą ci się wszystkie zebrane po drodze cenne przedmioty jak i szczypta magii, której też niewątpliwie zaznasz grając w tę wciągającą grę przeglądarkową.

Wejdź do karczmy i usiądź przy jednym ze stołów, tam zdobędziesz najnowsze informacje jak pokonać Bestię, a także będziesz miał okazję poznać nowych graczy, których w każdej chwili możesz wyzwać na pojedynek, aby w walce zdobyć cenne punkty doświadczenia. Jeśli nie potrzebujesz jakichś zebranych po drodze przedmiotów, możesz je sprzedać lub wymienić na inne, bardziej ci potrzebne.

Na mapie znajdziesz wiele mrocznych lokacji, które możesz zgłębiać, o ile nie lękasz się czarownic, smoków i innych niebezpiecznych przygód, tworzonych przez samych graczy. Również ty możesz dodawać nowe lokacje, organizować bitwy i misje z innymi graczami. Możesz również dodawać własne przedmioty i nauczyć sie rzucać czary. W czasie wolnym możesz poddać się treningowi w gildii, który podniesie twoje zdolności bojowe lub przejść się po rynku, na którym kwitnie handel z innymi graczami. W karczmie masz szansę wygrać trochę złota, za które możesz kupić nową broń lub talizman.

W miarę odkrywania gry przeglądarkowej Anwar Fantasy przekonasz się, że gra oferuje wiele nieodkrytych miejsc, a wciąż pojawiają się nowe. Będziesz miał nie raz okazję walczyć z legendarną Bestią napawającą strachem mieszkańców krainy. W trakcie gry możesz ciągle udoskonalać wyposażenie twojego bohatera jak również uczyć go nowych trików i zaliczać kolejne poziomy. Walki, czar, mrożące krew w żyłach misje, handel i odkrywanie kolejnych lokacji tej krainy to twoje główne wyzwania w grze Anwar Fantasy!