The West

0
265
5/5 - (1 vote)

Tym razem przybliżymy wam grę, której tematyka na pewno przypadnie do gustu fanom westernów i dzikiego zachodu. Tytuł jaki wam proponujemy to The West. Jest to gra stworzona przez niemiecki zespół Innogames, czyli twórców między innymi Grepolis. Wykonuj zadania na dzikim zachodzie, sprawdź, czy strzelasz szybciej od innych.

Wcielimy się tu w mieszkańca dzikiego zachodu poszukującego dzikich przygód, szczęścia i złota. Po drodze będziemy musieli stawiać czoła wielu wyzwaniom i innym graczom. Będziesz miał okazję grać wraz z 2 milionami innych graczy w tytuł uznany za najlepszą grę przeglądarkową 2008 roku.

Początkowo zaczynamy oczywiście jako nowicjusz bez wielkiego doświadczenia. Będziemy musieli zacząć ciężko pracować, aby zyskać szacunek i lepszą pozycję w okolicy, a z czasem uda nam się także założyć własne miasto. Będziemy musieli podejmować się prostych prac takich jak zbieranie przysmaku każdego kowboja, czyli tytoniu, przepędzenia wron z pól uprawnych, czy też łowienie pstrągów.

Na szczęście z czasem przychodzą coraz ciekawsze opcje i wraz ze zdobywanym doświadczeniem będziemy mogli pojedynkować się z coraz lepszymi graczami, lub bandytami z okolicy. Dzięki gotówce, którą otrzymamy w saloonie od Barmana Harego, czy też innych osób w nim przebywających, lub za wykonywaną pracę, będziemy mogli kupić lepszą broń oraz ekwipunek, który pomoże nam w dalszej rozgrywce.

W The West poruszamy się po świecie, w którym znajdują się inni gracze. Wielu z nich ma już własne miasto, z czasem będziemy mogli posiadać oczywiście także i swoje – nie jest to aż tak drogie, wystarczy nam 300$ oraz 80 punktów energii. Daje to nam później możliwość zapraszania innych graczy i wspólnej rozbudowy. Jako członek miasta będziemy też mogli brać udział w walkach fortowych.

Jeśli lubisz dziki zachód, lub interesujesz się podobną tematyką to z pewnością odnajdziesz w grze The West coś dla siebie. Daje ona możliwość samodzielnego przemierzania świata, a także współpracy z innymi graczami. To, że wybrano ją grą roku 2008 świadczy o jej nieprzeciętnej fabule i grywalności.

Zalety:

  • Wielu graczy
  • Nie ma wiele tytułów z podobną tematyką
  • Możliwość pojedynkowania z innymi graczami

Adres gry: www.the-west.pl

Adres forum: www.forum.the-west.pl

Źródło: https://porady-it.pl/pytania-od-czytelnikow/jakie-sa-innowacje-w-zakresie-bezpieczenstwa-oprogramowania/

Poprzedni artykułThe Settlers Online
Następny artykułTorpia
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.