Opis gry Zielone Imperium

0
199
Rate this post

Stwórz twój wymarzony ogród! W tej grze na przeglądarkę jesteś pracowitym krasnalem ogrodowym i zarządzasz własnym terenem ziemi. Zajmujesz się sadzeniem warzyw oraz zbieraniem plonów…

 

Jako krasnal ogrodowy należy ogrodnictwo w grze przeglądarkowej Zielone Imperium oczywiście do twojego życia. Przejmujesz bezpłatnie ogród już starszego krasnala, ale to co znajdziesz na twojej ziemi na pewno ci się nie będzie podobać. Twój ogród jest pełen chwastów i kamieni.

Na wolnych grządkach posadzisz pierwsze warzywa, na przykład sałatę i marchewkę. Jako krasnal ogrodowy wędrujesz przez twoje własne zielone imperium. Jesteś odpowiedzialny za wszystkie sprawy związane z twoim ogrodem. Jesteś swoim własnym szefem i sam decydujesz jakie rośliny posadzisz w ogrodzie. Zaczynając od sałaty już niedługo będziesz miał nawet marchewkę i wiele innych warzyw do dyspozycji. Jeżeli w twoim ogrodzie coś rośnie, musisz oczywiście regularnie podlewać tę rośliny. Weź pod uwagę fakt, że nie wszystkie rośliny rozwijają się dobrze latem, a niektóre kwitną tylko jesienią. W grze browserowej Zielone Imperium sprzedajesz twoje warzywa i owoce. Od czasu do czasu inne krasnale i klienci czekają na twoje zbiory.

Wskocz na rower i wybierz się do miasta! W sklepie znajdziesz różne artykuły ogrodnicze i dekoracyjne. Na targu handlujesz z innymi graczami gry Zielone Imperium. W budynku dla ogrodników możesz dołączyć do ulubionej gildii lub wziąć udział w różnych konkursach. Więc widzisz, życie krasnali ogrodniczych wcale nie jest takie łatwe.