Opis gry Smash Champs

0
251
Rate this post

Zostań trenerem drużyny zwierzęcych wojowników w Smash Champs. Ćwicz ich w swoim własnym Dojo, a potem zobacz jak się sprawdzą w emocjonujących turowych walkach z wirtualnymi przeciwnikami i twoimi przyjaciółmi.

 

W Smash Champs czeka na ciebie niezapomniana przygoda z grupą sympatycznych zwierzęcych wojowników. Za grę odpowiada Kiloo, twórca popularnego Subway Surfers. Możesz więc spodziewać się kolorowej i wesołej rozgrywki, w której samym sercu stoją dzicy wojownicy, tacy jak: wilk, biały miś, krokodyl, goryl, lampart i lisica. Wcielisz się w rolę ich trenera, który wymagającymi ćwiczeniami postara się wyzwolić z nich ich wojowniczy potencjał. Z każdym kolejnym treningiem będą oni zdobywać doświadczenie i poznawać kolejne niesamowite ciosy. Jak różni są twoi zwierzęcy podopieczni, tak różne będą style walk, które prezentują. Trenuj więc ich, aby poznać wszystkie tajemne ciosy. Z biegiem czasu będą oni coraz silniejsi, zwinniejsi i bardziej wytrzymali. Ale trening to dopiero początek przed najważniejszym momentem w życiu wojownika, czyli samą walką.

Naprzeciw ciebie staną wirtualni przeciwnicy, ale także inni gracze i twoi znajomi trenujący swoich wojowników. Odpowiednie przygotowanie do walki to już połowa zwycięstwa, bowiem twardy wojownik nie da się tak łatwo pokonać. Nie osiągniesz jednak zwycięstwa bez odpowiedniej taktyki. Nie ważne są tylko mięśnie, ale i umysł. Dobrze przygotowana taktyka na walkę, to druga połowa sukcesu w Smash Champs. Będziesz więc musiał wykazać się swoim talentem strategicznym w podzielonych na rundy potyczkach, aby osiągnąć zwycięstwo.

Smash Champs oferuje sympatycznych bohaterów przedstawionych w komiksowej grafice 3D i urozmaicone animowanymi spektakularnymi ciosami walki. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, dzięki czemu będziesz mógł prowadzić swoje treningi i sparingi w każdym miejscu i czasie. Gotowy na porządna bitkę?