O ileż zabawniejsze i pełniejsze przygód było życie Wikingów. Czasem polowanie, czasem jakaś bijatyka. Sprawdź na własnej skórze jak wygląda życie codzienne w wiosce Wikingów.

 

W kolorowej wiosce gry przeglądarkowej Tribal Trouble 2 stajesz na czele własnego plemiona Wikingów. Ale bycie wodzem to nie tylko zaszczyty i profity, to także ciężka praca. Zaczynasz bowiem zupełnie od podstaw. Nie, nie musisz na nowo odkrywać ognia, ale budujesz swoją wioskę od gruzów. Swoich poddanych musisz również zaopatrzywać w niezbędne wyposażenie, a także trenować ich tak, aby wioska była w stanie odeprzeć każdy atak nieprzyjaciela.

Bo życie Wikingów to nie tylko przyjemności, czasem trzeba będzie komuś utrzeć nosa. Ci Wikingowie może i mają śmieszną posturę, ale z pewnością nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Darmowa strategiczna gra MMORTS Tribal Trouble 2 oferuje ci mnóstwo zadań do wypełnienia. Z każdym zwycięstwem pojawiają się nie tylko kolejne, bardziej wymagające zadania i zasoby, ale także rośnie twoja reputacja i siła. W efekcie już niewiele dzieli cię od zaszczytnego tytułu wodza wszystkich wodzów.

Skomplikowane i ekscytujace questy to twój dzień powszedni w browserowej grze strategicznej Tribal Trouble 2. Za misje otrzymujesz złoto, które wykorzystujesz wedle własnego uznania. Pamiętaj o rozwoju militarnym, wraz z doskonale wytrenowaną armią Wikingów będziesz mógł bez trudu podbijać kolejne wyspy i włączać je do swojego potężnego terytorium. Aby rozbudować swoją wioskę potrzebujesz oczywiście materiałów takich jak stal, drewno, żelazo i kury. Ale to nie są zwykłe kury, może nie grzeszą inteligencją, ale za to dysponują magicznymi mocami, które mogą zwmocnić siłę działania twojej broni.

Poprowadź więc swoje plemię do zwycięstwa, po drodze znajdując cenne skarby. Sprawdź się w pojedynkach z pozostałymi graczami i rozwijaj swoją własną wyspę. Niech cię jednak nie zmylą wielkie wąsy przesłaniające całe twarze postaci Tribal Trouble 2, w głębi duszy nadal są walecznymi i nieustraszonymi Wikingami.