Opis gry Pockie Kingdom

0
154
Rate this post

Czy jesteś gotowy stanąć do walki aby przeciwstawić się władzy mrocznego boga, Lagassa? Dołącz do magicznego świata strategii na przeglądarki Pockie Kingdom i zostań królem, który będzie prowadził swoich bohaterów i armie do boju.

 

Gra strategiczna Pockie Kingdom umieszczona jest w klimatach średniowiecznej europy, ale z dodatkiem magii, tajemniczości i w słodkiej mangowej oprawie graficznej. Zasiądź na tronie swojego zamku. Handluj, twórz i ulepszaj przedmioty, a co najważniejsze rekrutuj bohaterów i armię dzielnych rycerzy, z którymi staniesz do walki przeciw wrogom.

W Pockie Kingdom do wyboru masz bohaterów z 8 różnych klas, wśród których znajdziesz szermierza, łucznika, włócznika, rycerza na koniu, zabójcę, maga, giganta z maczugą i artylerzystę. Każdy z nich posiada inne atrybuty i umiejętności niezbędne podczas walki. Oprócz bohaterów możesz także rekrutować do swojej armii różne rodzaje jednostek. Tak bohaterowie, jak i jednostki mogą być z biegiem czasu i zdobywania doświadczenia ulepszane, stając się jeszcze potężniejsi w walce. Także twoje królestwo i twoja korona mogą powiększać swój poziom, zwiększając możliwości twoich podwładnych.

Walki rozgrywają się na horyzontalnie przedstawionym polu bitwy. Po lewej stronie znajdujesz się ty ze swoim władcą, naprzeciw czeka na ciebie twój przeciwnik. Środek pola bitwy zajmują twoi bohaterowie i jednostki, którymi będziesz toczył walkę. Zniszcz wieżę, w której ukrywa się przeciwnik a wygrasz walkę. Za zwycięstwo dostaniesz punkty doświadczenia i złoto, za które będziesz mógł rozwijać swoje królestwo, bohaterów i wojsko. Każda bitwa ograniczona jest w czasie do 10 minut, a czym szybciej pokonasz przeciwnika, tym większe nagrody zdobędziesz.

Jako że każda walka wymaga innej strategii, a do wyboru masz dużą ilość kombinacji bohaterów i wojsk, Pockie Kingdom zapewni dużo ciekawie spędzonego czasu każdemu fanowi strategicznych rozgrywek na przeglądarkę.