Opis gry World of Ants

0
165
Rate this post

Załóż własną mrówczą kolonię, drąż podziemne tunele i trenuj owadzią armię. Także w podziemnym świecie mrówek jest miejsce na walkę o terytoria. Stań się mrówczym władcą potężnego imperium.

 

Przeglądarkowa gra World of Ants przenosi cię w podziemne tunele pełne mrówczych poddanych. Stajesz się panem i władcą własnej mrówczej kolonii, którą musisz mądrze zarządzać. Budowa kolejnych komnat i drążenie tuneli, a także dbałość o zapasy cukru dla poddanych spędzą ci sen z powiek.

W darmowej grze na przeglądarkę World of Ants wszystko kręci się wokół pracowitych mrówek, wszakże jesteś jedną z nich. Właśnie założyłeś własną kolonię mrówek pod powierzchnią zielonej polanki i teraz walczysz o jej rozkwit i dobrobyt. Wystarczające zapasy cennych zasobów będą stanowiły podstawę rozwoju twojej mrówczej kolonii. Musisz również zapewnić wystarczającą linię obrony dla twoich podwładnych, bowiem nie wszystko co żyje na powierzchni łąki ma przyjazne zamiary. Możesz utrzymywać pokojowe stosunki z sąsiadami, jednak nie zawsze unikniesz rozlewu mrówczej krwi w walce o zapewnienie przetrwania kolonii.

Musisz więc trenować swoją armię, wnosząc kolejne budynki w korytarzach podziemnej kolonii. Czasem będziesz musiał w grze na przeglądarkę World of Ants również napadać i plądrować sąsiednie kolonie pełne cennych surowców. Im więcej miejsca uda ci się wyrwać spod panowania wrogich kolonii, tym więcej własnych budynków będziesz mógł zbudować. Może nawet założysz kolejne kolonie? Jeśli nie, możesz przyłączyć się do innych mrówczych władców tworząc niepokonane imperium w świecie mrówek.

Srategiczna gra na przeglądarkę World of Ants osadzona w podziemnym świecie mrówek oferuje ci liczne możliwości rozbudowania twojej kolonii. Kolejne budynki i magazyny zwiększą twój potencjał taktyka. Twoim celem w grze jest stanie się niepokonanym mrówczym władcą całej łąki, któremu niestraszne są dzikie mrówki szarżujące po powierzchni ziemi.