Opis gry Space Dealer

0
181
Rate this post

Nieprzebrane galaktyki stoją przed tobą otworem czekając, byś podjął wyzwanie strategicznej rozgrywki. Eksploruj wszechświat, handluj surowcami i podbijaj kolejne galaktyki!

 

W darmowej grze Space Dealer podejmujesz strategiczne wyzwanie rzucone ci przez nieprzebrany kosmos. Niezliczone galaktyki czekają na odważnych speców od gospodarczej taktyki, by ci podjęli niezwykle trudne wyzwanie zdobycia całkowitej dominacji na międzygalaktycznych rynkach wszechświata.

Liczne planety, czekające na odkrycie różnią się od siebie wyglądem, oraz zasobami wyjątkowych surowców. Eksploracja galaktyk gry na przeglądarkę Space Dealer w poszukiwaniu kolejnych surowców należy do twoich codziennych zadań. Poszukiwanie i gromadzenie ich jest niezwykle istotnym elementem tej gry Free-2-Play, bowiem tylko dzięki zdobytym surowcom możesz wejść na rynek gry, by za pomocą handlu z innymi graczami zdobyć znaczącą pozycję.

Do twojej dyspozycji będą liczne misje, które będziesz musiał zaliczyć z sukcesem. Ponadto w przeglądarkowej grze Space Dealer będziesz musiał zatroszczyć się o sprawną flotę, czyli rozwój twojego statku, za pomocą którego będziesz odkrywał kolejne mroczne zakamarki kolejnych tajemniczych galaktyk.

Taktyczne umiejętności i spora doza smykałki do kupieckich interesów stanowią podstawę zdobycia ostatecznej gospodarczej dominacji w darmowej grze Space Dealer. Podejmij strategiczne wyzwanie i już teraz rozpocznij handel cennymi surowcami z kolejnych planet, by w krótkim czasie wspiąć się na szczyt gospodarczej hierarchii w grze, zmiatając innych graczy z powierzchni kosmosu.