Opis gry War Rock

0
183
Rate this post

Dwie strony barykady, jeden konflikt, jeden cel – wyeliminować przeciwnika. Niezależnie od tego, czy staniesz po stronie Rebeliantów NIU czy organizacji militarnej Derbaran jednego możesz być pewny: na pewno poleje się krew.

 

Pierwszoosobowa strzelanka War Rock utrzymana w trójwymiarowej grafice oferuje ci przystąpienie do konfliktu starego jak świat. Ci dobrzy przeciwko tym złym. Pozostaje jedynie pytanie, którzy są dobrzy, a którym wypadałoby utrzeć nosa. Tę decyzję musisz podjąć samodzielnie i stanąć po właściwej stronie konfliktu, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej krwawy. Wraz z pozostałymi graczami strzelanki War Rock zaliczasz kolejne wymagające misje i powoli ale pewnie zbliżasz się do celu.

A celem jest eliminacja przeciwnika, który również nie przebiera w środkach. Stale musisz mieć się na baczności, w zwycięstwie pomogą ci rozmaite rodzaje broni, militarne pojazdy i dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu twój zespół stanie się niepokonany. Wisienką na torcie będzie możliwość zasiądnięcia za sterami helikoptera i polowanie na przeciwnika z powietrza. W grze War Rock wszystkie chwyty są przecież dozwolone.

Każdy gracz w twoim teamie ma jedną przypisaną sobie rolę, możesz więc wcielić się przykładowo w Mechanika, Sanitariusza lub Snajpera. Każda w klas postaci ma swoje unikalne zdolności, możesz na przykład stać się również specjalistą od min przeciwpiechotnych i rakiet, lub posiąść zdolność uzdrawiania rannych członków teamu. Niezależnie od obranej strony konfliktu między NIU i Derbaran możesz w grze War Rock spodziewać się mnóstwa dynamicznej akcji i świszczących nad głowami kul.

W grze możesz łączyć się z pozostałymi graczami w klany, by wspólnie zaliczać kolejne misje i zadania. Możesz również wspólnie z nimi trenować wasze strzelnicze skille. Niektóre klany ogranizują nawet w ramach rozrywki wewnętrze zawody strzelnicze. Shooter War Rock jest grą do pobrania, aby wejść do gry musisz pobrać i zainstalować dodatkowe oprogramowanie.