Opis gry Plants vs. Zombies 2

0
124
Rate this post

Zombiaki nadchodzą… znowu. Chodzące trupy powróciły i zamierzają zjeść twój mózg. Możesz powstrzymać je tylko przy użyciu swoich ukochanych kwiatków. Nie są to jednak zwykłe roślinki, jakie każdy może wyhodować w swoim ogrodzie.

 

Te, które ty posiadasz strzelają, wybuchają i będą cię chronić!

Druga część lubianej gry z gatunku tower defense, polegającej na odpowiednim ustawieniu na swoim trawniku roślin zwalczających nadciągające fale zombi, przyniesie ci wiele nowych możliwości. Tym razem rozgrywka będzie się ciągnąć na przestrzeni wieków. Będziesz się musiał zmierzyć z mumiami w starożytnym Egipcie, powstałą z grobu załogą pirackiego statku i z wpół ożywionymi poszukiwaczami złota na dzikim zachodzie. Przy odrobinie szczęścia przeniesiesz się nawet do przyszłości. Każda z tych krain przyniesie ci nowe wyzwania i możliwości, a naprzeciw postawi zombiaki nie tylko różniące się wyglądem, ale i umiejętnościami. Uważaj też na czającego się w każdej krainie olbrzymiego zombi!

W Plants vs. Zombies 2 spotkasz Szalonego Dave’a, któremu będziesz pomagał w jego zmaganiach. Nowa odsłona tej strategicznej gry akcji przyniesie ci nowy zestaw kwiatów w twoim ogródku, które będą cię chronić przed plagą martwiaków. Odpalaj więc palcem niesamowite zdolności pozwalające zamrozić, smagać i rozbijać zombi. Zmierz się z zadaniami, które przetestują do granic możliwości twoje wymiatające zdolności. Zbieraj monety, za które kupisz potężne nawozy, które pozwolą twoim roślinom bujnie się rozwinąć. W końcu zmagaj się z zombiakami ze wszystkich epok podczas Piñata Party i zdobywaj cenne nagrody.

Ta mobilna gra dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS. Dołącz do internetowej społeczności gry aby móc rywalizować w rankingach ze swoimi przyjaciółmi. Hoduj swój Ogród Zen i zdobywaj słodkie nagrody. I na koniec… Uważaj na kurczaki zombi!