Opis gry Online Soccer Manager

0
189
Rate this post

W piłce nożnej wielkie wygrane nie zaczynają się na boisku, tylko w… terminarzu. W tym przypadku – na ekranie PC lub smartfona. Od zawsze chciałeś spróbować kierowania drużyną piłkarską? Zacznij swoją karierę od trenera do managera!

 

W symulacji menedżerskiej free-to-play Online Soccer Manager wcielisz się w rolę osoby zarządzającej drużyną piłkarską. Zadanie ciekawe, ale jak się okazuje wcale niełatwe. Żeby pomóc wybić się swojemu zespołowi i wprowadzić go w świat wielkiego footballu, będziesz musiał nie tylko ustalać taktykę rozgrywki, ale również zadbać o wszystko co wiąże się z organizacją meczów i stroną formalną. Podpisywanie kontraktów z nowymi zawodnikami, wielkie transfery, poszukiwanie sponsorów i zatrudnianie personelu – tak właśnie wygląda dzień z życia managera piłki nożnej. Szybko przypomnisz sobie, że football to o wiele więcej niż zwykła strzelanka zwieńczona golem. Droga do zdobywania bramek, podnoszenia prestiżu drużyny prowadzi przez twoje biurko!

Apetyty na wysokie miejsca w rankigach są duże, a cel podobny do ciebie obrał sobie prawdopodobnie każdy z graczy, którzy już rozsmakowali się w OSM. Wielu graczy. Oznacza to, że będziesz musiał naprawdę się postarać. To, jak sobie radzisz na kierowniczym stanowisku zweryfikuje boisko. Kiedy na murawie stanie 22 zawodników, a na trybunach pojawią się kibice – światło reflektorów odsłoni wszelkie niedociągnięcia w strategii gry twoich piłkarzy. Przed tobą duże wyzwanie, ale satysfakcja z sukcesów twojej drużyny będzie wprost proporcjonalna do wysiłku, którego wymaga zaplanowanie wszystkiego we właściwy sposób.

Mecze w Online Soccer Manager rozgrywane są przez zaawansowany symulator, który w możliwie realistyczny sposób pokieruje przebiegiem rywalizacji drużyny twojej i przeciwnika. Odpowiedzialność za to, co wydarzy się w ciągu kluczowych 90 minut spoczywa jednak na tobie. To, co wydarzy się na stadionie zależy w dużej mierze od tego, jak przygotujesz zespół do spotkania. Stery gry możesz przejąć jako trener reprezentacji jednego z 50 krajów. Podejmiesz wyzwanie i zawalczysz o tytuł mistrza dla swoich podopiecznych?