Opis gry Otherland

0
222
Rate this post

W wirtualnej rzeczywistości rodem z powieści Tada Williamsa nie ma już żadnych ograniczeń. W cyberpunkowym wszechświecie istnieją liczne równoległe światy, między którymi możesz podróżować…

 

W grze client MMORPG Otherland opartej na czteroczęściowej sadze powieści Tada Williamsa możesz skosztować smaku przyszłości. W drugiej połowie XXI wieku technologia posunęła się znacznie do przodu, a dowodem tego są liczne wirtualne światy, między którymi możesz się teleportować. Dla swojej postaci możesz wybrać dowolne życie, tu nie ma ograniczeń. Na twoje odkrycie czekają liczne wirtualne światy.

Jednym ze światów jest 'Eight Squared’, który odzwierciedla średniowiecze, pełny jest on sięgających nieba kolosalnych rzeźb oraz bajkowych zamków. 'Mars’ nie jest czerwoną pustynią, lecz jego krajobraz nacechowany jest pełnymi przepychu orientalnymi budowlami. To tylko dwa ze światów, a w Otherland czeka na ciebie jeszcze więcej.

Gra client Otherland nastawiona jest na pełne wartkiej akcji pojedynki, nie tylko te przy użyciu miecza, lancy lub maczugi, także te z większych odległości, przy użyciu łuków oraz dalekosiężnej broni. Możesz więc ścierać się z pozostałymi graczami w naszpikowanych akcją i dynamiką pojedynkach. Wyzwania podejmujesz samodzielnie lub łączysz się w grupy z innymi graczami, których znajdziesz w klubach rozsianych po miastach Otherland.

Także stosunki z pozostałymi graczami Otherland są niezwykle ważne. W 'Lambda Mall’ możesz czatować z przyjaciółmi oraz umawiać się na pojedynki. Jeśli zmęczony trudami dnia zechcesz odpocząć, gra akcji Otherland oferuje ci 'MyLand’, który możesz dowolnie ukształtować. Możesz więc stworzyć swój własny świat, w którym dane ci będzie na przykład odtworzyć stworzenia na podstawie zebranych próbek materiały genetycznego. Tam będziesz mógł wypocząć i zebrać siły przed kolejnym ciężkim i pełnym niezwykłych wyzwań dniem w Otherland.