Opis gry Eligium

0
258
5/5 - (1 vote)

Miejsce demonów jest w podziemiach. Stamtąd nie mogą uczynić ludziom nic złego. Ale co zrobiłbyś, gdyby jakoś znalazły wyjście na powierzchnię ziemi? Uwaga, właśnie ją znalazły…

 

Hordy bezwzględnych demonów, będących wcieleniem największego zła od wieków żyły uwięzione na wygnaniu w podziemnych otchłaniach. Mimo wszystko znalazły właśnie drogę ucieczki i wydostały się na powierzchnię siejąc zniszczenie, śmierć i zagładę. Tylko w rękach wybrańców znajduje się teraz los ludzkości. Tylko oni mogą zjednoczyć ponownie pięć narodów ludzkich i wpsólnie pokonać demony.

W grze client Eligium czeka więc na ciebie mnóstwo pogrążonych w ciemnościach lochów, w których czai się zło. Nie raz będziesz miał okazję zmierzyć się z wrogiem z otchłani w pasjonujących walkach i wymyślnych pojedynkach PvP. Gra client Eligium oferuje również system rankigów, eventy zwane Open World Events oraz ciekawy system itemów. Ciekawostką w grze Eligium są zwierzęta, które twój bohater będzie mógł wychowywać od małego oraz trenować tak, aby w przyszłości móc się nim posłużyć w bitwie ze złem.

Ta pasjonująca gra fantasy daje ci możliwość stawienia czoła niezliczonym wyzwaniom i pokonywania demonów rodem z piekielnych czeluści. W Eligium twój umysł będzie musiał pracować na najwyższych obrotach, aby sprostać ekscytującym wyzwaniom, które czekają na ciebie w tej grze. Wraz ze swym towarzyszem musisz bowiem ochronić świat przed zagładą ze strony żądnych krwi demonów. Czy ośmielisz się stać się jednym z wybrańców?

Źródło: https://szlaki-rowerowe.pl/elektryczny-hardtail-trek-marlin-8.html