Opis gry Kraina Wikingów

0
204
Rate this post

W krainie Gronenland możesz stać się potężnym Wikingiem, którego imię będzie przyprawiało o dreszczyk gęsiej skórki. Tajemniczy i pełen magii świat fantasy czeka, abyś odkrył jego tajemnice.

 

W przeglądarkowej grze Kraina Wikingów krąży legenda, że zwaśnione między sobą plemiona tak długo będą się nawzajem zwalczały, aż przepowiednia się wypełni i narodzi się bohater, który pojedna narody. Zwaśnione plemiona potrzebują nowego początku dla swej pełnej wojen i rozlanej krwi historii.

W magicznym świecie gry browserowej Kraina Wikingów pełno jest magii i tajemniczych legend. Jako jeden z nich, musisz przestrzegać jednak kodeksu prawdziwego wojownika i bronić swego honoru podczas walki o miano najsilniejszego Wikinga. Kto wie, może to właśnie ty okażesz się być bohaterem z przepowiedni.

W Krainie Wikingów będizesz musiał zarobić na swe utrzymanie ciężką pracą. Swoją z początku niewielką osadę będziesz musiał sukcesywnie rozbudowywać, starając się pracować na wszystkich frontach. Zadbaj więc o wsytarczającą ilość zasobów dla twego plemienia, oraz rozwijaj nowe bronie i techniki walki. Podróżując przez tajemnicze osady odkrywaj legendy fantastycznego świata gry.

W grze przeglądarkowej Kraina Wikingów będziesz miał również nie raz okazję zmierzyć się ze śmiałkami, którzy odważą się rzucić ci wyzwanie. Trenuj więc swoje siły i umiejętności, w grze czyhają na ciebie bowiem straszliwe stworzenia, gotowe w każdej chwili zaatakować. Musisz starać się coraz celniej i silniej zadawać ciosy, trenuj więc swojego bohatera. Stań do walki z innymi graczami w pełnej akcji i niebezpieczeństw oraz magii grze Kraina Wikingów.