Opis gry Kapifari

0
192
Rate this post

Afryka, jej pokryte sawanną tereny i dzika zwierzyna teraz są na wyciągnięcie ręki. W symulacji łowieckiej przenosisz się do własnej lecznicy dzikich afrykańskich zwierząt.

 

Jeśli marzy ci się safari i zbadanie afrykańskiej fauny i flory z bardzo bliska, wystarczy kliknięcie myszką. Nowa symulacja łowiecka Kapifari przeniesie cię na afrykańskie stepy, gdzie wcielisz się w rolę badacza egzotycznej dziczy, którego głównym zadaniem jest niesienie pomocy zranionym i chorym zwierzętom znalezionym podczas ekspedycji. Ponadto w grze zatroszczysz się również o zbudowanie prężnie prosperującej stacji badawczej i zaopatrzeniowej.

Darmowa gra na przeglądarkę Kapifari, utrzymana w kolorowej grafice pełna jest przyjaznych pyszczków afrykańskich zwierzaków, które potrzebują twojej pomocy. Jako dzielny badacz wyruszasz każdego dnia na kolejne trzymające w napięciu ekspedycje po całym obszarze kontynentu. Bdając kolejne obszary Afryki znajdujesz zwierzęta wymagające opieki lub pomocy lekarskiej. W grze znajdziesz takie okazy jak papugi, słonie i żółwie. Zabierz je do swojej stacji i pielęgnuj.

Twoja stacja badawczo-zaopatrzeniowa jest z początku niewielkich rozmiarów, jednak krok po kroku możesz ją rozbudowywać, by mogła przyjąć jak najwięcej zwierząt potrzebujących pomocy. Kapifari umożliwi ci również hodowanie egzotycznych roślin. Wokół swojej stacji możesz bowiem zasadzić okazałą plantację bananów. Pielęgnowane zwierzęta potrzebują również wybiegów. Zbuduj więc wystarczającą ilość zagród i klatek, by móc pomieścić wszystkie potrzebujące zwierzaki.

Każdy dzień w grze browserowej Kapifari będzie dla ciebie nowym wyzwaniem. Podczas gdy jednego dnia twoimi pacjentami będą małe żabki, już nastepnego dnia być może przyjdzie ci zajrzeć w szczęki tygrysa lub lwa. Nigdy bowiem nie wiadomo, jakie niespodzianki spotkają cię podczas kolejnej wyprawy w serce afrykańskiego buszu w grze Kapifari.