Opis gry Heroes of the Banner

0
248
Rate this post

Czy odważysz się zostać championem bogini Frey’i dzięki wieżom, swojemu refleksowi i bezbłędnej strategii uratować życie niewinnych ludzi? Powstrzymaj krwiożercze kreatury przed atakiem na wioskę, póki jest jeszcze czas!

 

Gra free-to-play Heroes of the Banner jest połączeniem tego, co ciekawe w produkcjach typu tower defense z grami stategicznymi. Dzięki stworzonej przez zespół R2Games Entertainment historii, możesz przenieść się w świat walk pomiędzy bogami. W konflikt zamieszani są też: Tytani, demony i spragnione smaku świeżego ludzkiego mięsa potwory przeróżnej maści. Oczywiście najgorzej na tym wszystkim wychodzą Bogu ducha winni mieszkańcy wiosek, ale co poradzić? Po to są nieustraszeni bohaterowie, żeby bronić mniej nieustraszonych a bardziej bezbronnych przed wszelkim złem tego świata.

Twoim zadaniem w tower defense Heroes of the Banner będzie wcielenie się w rolę takiego właśnie wybawcy ludzkości. Do dyspozycji masz 3 klasy postaci, z których każda ma dodatkowo 3 możliwe rodzaje rozwinięcia umiejętności. Mage, Gunner i Archer tylko czekają aż wybierzesz któregoś z nich i przystąpisz do walki. Żeby powstrzymać człapiące, drepcące, truchtające, a czasami nawet podfruwające hordy monstrów przed zabiciem mieszkańców wioski, musisz porządnie zabezpieczyć teren. Kiedy one będą podstępnie przemieszczać się w kierunku swoich potencjalnych ofiar, ty będziesz eliminował jednego potwora za drugim. W tym wypadku cel uświęca środki. W roli narzędzi ataku i zarazem obrony doskonale spiszą się zarówno czary, Gigantyczny Miecz, jak i… Karabin Maszynowy. Ostrzegaliśmy, żeby się nie dziwić, tak? Oprócz tego w zmaganiach wesprą was też lojalne i zawsze gotowe do natarcia niedźwiedzie. Mechanizm gry polega więc na przysłowiowym podstawianiu nieprzyjacielowi nogi i sprawnym posługiwaniu się dostępnymi metodami uśmiercania wrogich kreatur. W ten sposób możesz bawić się na ponad 60 mapach po 10 poziomów każda.

Heroes of the Banner jest tytułem przeglądarkowym, co oznacza, że aby rozpocząć swoją wielką przygodę musisz tylko zarejestrować się na stronie gry.