Opis gry Hellblades

0
178
Rate this post

Świat pełen walk i niebezpieczeństw. W tej grze przeglądarkowej jesteś pilotem helikoptera i musisz walczyć z innymi pilotami o władzę. Przygotuj się na trudne misje…

 

Witaj pilocie! W grze Hellblades oczekują cię emocjonujące bitwy w powietrzu. Na początku gry znajdujesz się na terenie treningowym, gdzie musisz wypełnić pierwsze misje. Między innymi musisz zniszczyć wrogie czołgi przeciwlotnicze. Za każdą zakończoną misję otrzymujesz punkty odwagi lub inne nagrody.

Hangar jest twoją bazą. W bazie kupujesz nowe helikoptery, amunicję, broń i inne przedmioty. We własnym hangarze znajdziesz wszystkie twoje śmigłowce. W grze Hellblades masz do dyspozycji kilka dodatków dla helikoptera. Używając tych pomocnych dodatków, zwiększasz swoją szansę na zwycięstwo.

Możesz między innymi zwiększyć pojemność magazynku, abyś mógł przetrwać też długie walki w powietrzu. Kup wystarczającą ilość amunicji i przygotuj się na bitwę. Rozejrzyj się w sklepie Hellblades za nowym helikopterem i sprawdź, który z nich pasuje najlepiej do ciebie.

Twój pierwszy lot wykonujesz na śmigłowcu „Angel”, lecz już niedługo będziesz mógł wydać swoje oszczędności na lepszy helikopter.

Śmigłowcem sterujesz klawiszami, a myszką strzelasz. Podczas walki taktycznie zmieniasz amunicję. Na mapie świata znajdziesz Misje Treningowe i Epiczne o różnych stopniach trudności. Walki w powietrzu wymagają od ciebie całej twojej uwagi. Wykonaj różne misje i zgarnij wartościowe nagrody.