Opis gry Hazard Ops

0
265
Rate this post

Oto najważniejsze elementy tej gry: do twojej codzienności należą nie tylko zgniłe zombiaki i groźne potwory, ale i też wściekłe roboty.

 

Weź broń do ręki i wyrusz szybkim krokiem na pole bitewne! W grze free-to-play Hazard Ops pląsają całe hordy nadzwyczajnych stworzeń, strzelających we wszystkie strony. Niestety ty stoisz nie tylko w centrum zainteresowania, ale i też w centrum pola bitwy. Weź się w garść i pokaż, że masz dosyć doświadczenia w obsłudze bronii. Używając dopasowaną do twoich potrzeb broń oraz podkreślając twoje umiejętności dotyczące dokładności celu masz nawet dobre szanse na wygraną.

Hazard Ops oferuje ci pełne akcji wymiany strzałów, zarówno w trybie kooperatywnym jak i też w konkurencyjnym. Cała akcja tytułu free-to-play odgrywa się na urozmaiconych mapach naszpikowanych nadzwyczajnymi stworzeniami. Na wszystkich zakątkach rozmaitych map czają się hordy groźnych przeciwników na twojego śmiałka. W grze nie masz zbyt wiele czasu, aby odpocząć i odsapnąć, bowiem za każdym rogiem widać następne potężne i szczególnie głodne potwory.

Bez dobrej broni nawet nie musisz próbować swego szczęścia. I właśnie dlatego w grze Hazard Ops masz okazję, podpicować itemy oraz broń według twojej bujnej wyobraźni. Im lepiej wyposażysz twojego śmiałka, tym lepsze masz szanse przeżyć ten niekończący się koszmar. „Kill everything!” to motto gry – i to odnosi się także do ciebie!

Hazard Ops jest darmową grą do pobrania, która zostanie wydana przez Infernum. Deweloperem gry jest studio Yingpei Games.