Opis gry Fruit Ninja

0
277
Rate this post

Jeżeli uwielbiasz bawić się ostrymi narzędziami ćwicząc swoją zręczność tnąc na kawałki podrzucane w powietrze owoce, to jest to gra właśnie dla ciebie. W darmowej grze akcji na urządzenia mobilne, Fruit Ninja, doświadczysz najprawdziwszej owocowej rzezi.

 

Zręcznościowa gra Fruit Ninja polega na przecinaniu mieczem podrzucanych przed tobą owoców. Za każde trafienie będziesz zdobywał punkty. Czasem wśród owoców pojawią się też bomby, które musisz omijać swoją bronią, w innym przypadku dotknięcie spowoduje porażkę. Trafiając odpowiednie owoce będziesz mógł aktywować różne efekty jak na przykład zamrożenie, które spowalnia lot owoców. Natomiast dodatkowo siekanie grup owoców, pozwoli ci zdobyć większą ilość punktów dzięki różnym kombo.

Do wyboru są 3 rodzaje rozgrywki: Classic, Arcade i Zen. W trybie Classic będziesz miał 3 życia, czyli możliwość zahaczenia do 3 bomb. W trybie Zen nie będzie żadnych bomb, za to twój czas będzie ograniczony do 90 sekund. Tryb Arcade to natomiast połączenie obu poprzednich. W ciągu jednej minuty i wśród pojawiających się bomb będziesz musiał ugrać jak najwięcej punktów.

Wykonując różne zadania i zdobywając punkty z czasem odblokujesz kolejne elementy gry. Będą to między innymi, dość zwariowane bronie, jak Wulkaniczne Ostrze, Laserowy Wskaźnik czy pieniące się mydło. Będą to też różne tła, którymi zastąpisz początkowe stare deski, a także różnego rodzaju bonusy, które ułatwią ci rozgrywkę. W twojej przygodzie z siekaniem owoców będzie ci towarzyszył także stary samurajski mistrz, który uraczy cię poradami i anegdotami na temat owoców.

Fruit Ninja dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS i Windwos Phone. Tnij, siekaj i chlastaj latające naokoło soczyste owoce i pokaż co potrafisz zdziałać każdym swoim ruchem miecza.