Opis gry Assassin’s Creed Memories

0
166
Rate this post

Wejdź do świata Assassin’s Creed i przeżyj go w kompletnie nowy sposób dzięki grze łączącej w sobie elementy karcianek, RPG i strategii. Mobilny Assassin’s Creed Memories pozwoli ci przeżyć zupełnie nowe doświadczenia jako tajemniczy zabójca.

 

Tak jak kolejne części Assassin’s Creed pozwolały ci się przenieść w różne epoki historyczne, tak w tej grze od Ubisoftu będziesz mógł przenieść się w czasie do średniowiecznych krucjat, renesansu, czy ery piratów. Dodatkowo będziesz mógł poznać zupełnie nowe historie umieszczone w feudalnej Japonii, czy imperium mongolskim. Tak więc to czym zajmowały się poszczególne odsłony gry w wersji na konsolę i PC, będziesz mógł teraz przeżyć w nowy sposób w jednej grze na urządzenia mobilne. Wydawca Ubisoft połączył swoje siły z GREE i PlayNext tworząc połączenie gry karcianej z elementami strategii i RPG z historią i sposobem rozgrywki kompletnie różnym od tego znanego z pudełkowej wersji gry, czy Assassin’s Creed Pirates, innego mobilnego tytułu tej franczyzy.

Jednym z elementów gry jest tworzenie własnej gildii asasynów i konkurowanie z ugrupowaniami złożonymi z innych graczy i ich zabójców. Assassin’s Creed Memories pozwala na strategiczne zmagania 20 na 20 graczy w gildyjnych potyczkach, w których będziesz mógł używać swoich tajemniczych morderczych technik wspomagając swoich towarzyszy broni. Każdy z zabójców posiada swoje niepowtarzalne zdolności, które użyte w odpowiednim momencie bitwy mogą przechylić szalę zwycięstwa na twoją korzyść.

Dzięki elementom RPG, wypełniając kolejne zadania, polując na nowe ofiary, będziesz mógł rozwijać swoją postać i uzbrajać ją w coraz lepszy ekwipunek. Dodatkowo podczas twojej podróży pomiędzy epokami będziesz mógł zmieniać wygląd swojego bohatera zdobywając kolejne elementy ubioru pochodzące z każdej z epok.

Assassin’s Creed Memories dostępne jest na urządzenia mobilne z systemem iOS w usłudze App Store zupełnie za darmo, oferując dużo nowej i ciekawej zabawy w świecie skrytobójców.