Opis gry Dragon Heart Online

0
210
Rate this post

Przygotuj swoją najlepszą zbroję i nie zapomnij o broni, bo już za chwilę staniesz się największą nadzieją nękanej przez moce zła cywilizacji. Całe armie potworów, magiczne pojedynki i fantastyczne miejsca już czekają po drugiej stronie ekranu PC.

 

Wyobraź sobie świat, w którym od niepamiętnych czasów ludzie, elfy, orki, a nawet smoki – rozproszeni na jednym kontynencie, mogli żyć razem w zgodzie nie martwiąc się o jutro. Taki stan rzeczy trwał długo, ale został brutalnie przerwany przez zdeterminowane do wydostania się ze skrytej pod ziemią krainy ciemności siły zła. Demony i złe duchy zaczęły przejmować kontrolę nad umysłami zamieszkujących kontynent istot– rozpętała się totalna wojna.

Walka o triumf nad demonami

Dragon Heart Online jest wydanym na PC tytułem free-to-play z gatunku MMORPG. Wystarczy, że z oficjalnej strony gry pobierzesz za darmo na dysk program typy client, a będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę jako dzielny heros, który przyniesie światu nową nadzieję. Warrior, Mage albo Archer – każda z tych 3 dostępnych w grze klas może pochwalić się innymi unikalnymi właściwościami. Kiedy już zdecydujesz jak powinien wyglądać twój bohater i w jaki sposób podejmie się walki z opętanymi przez demoniczne moce kreaturami, możesz postawić swój pierwszy krok na niebezpiecznych ziemiach zagrożonego zagładą kontynentu. Egzekwowany krok po kroku triumf nad potworami będzie miał znaczenie o wiele większe niż chwilowe przywrócenie porządku na danym terytorium. Szybko zrozumiesz bowiem, że każdy zgładzony przeciwnik wzmocni twoje siły i przybliży cię do ostatecznego rozrachunku z najmocniej zakorzenionym złem, jakie zrodziło się kiedykolwiek w głębinach przedstawionego w Dragon Heart Online świata fantasy.

Questy w niezwykłych lokacjach

Podczas wykonywania otrzymanych w grze questów, będziesz przedzierać się przez zróżnicowane, czasami wręcz nieprawdopodobne lokacje. Świadkiem twoich epickich pojedynków staną się kryjące mroczne sekrety bagna, piękne i zielone doliny, malownicze ruiny dawnych cywilizacji oraz skąpane w lawie podziemne lochy. Odważysz się sprzeciwić demonom i zawalczyć o lepszą przyszłość dla wszystkich istnień zamieszkujących niezwykły kontynent?