Opis gry DracoGame

0
200
Rate this post

Surowe średniowieczne krajobrazy pełne niebezpieczeństw i wszechobecnych smoków, a pośrodku ty zdany jedynie na swoją oręż. Czy podołasz wyzwaniu i zawalczysz o złoto, sławę i honor?

 

Darmowa gra na przeglądarkę z gatunku RPG DracoGame otwiera przed tobą średniowieczny świat fantasy, pełen baśnowych stworzeń i grasujących rzezimieszków i opryszków, którym należy utrzeć nosa. Wszechobecne smoki, które staną się twoimi wiernymi kompanami podczas przemierzania świata gry DracoGame wzmocnią twe możliwości bitwene swymi nadzwyczajnymi mocami.

DracoGame oferuje ci pojedynki z pozostałymi poszukiwaczami przygód rozgrywane w czasie rzeczywistym. Wirtualny świat fantasy osadzony w średniowiecznej scenerii będzie stanowił emocjonujące tło podczas kolejnych starć z opryszkami i rzezimieszkami, którzy odważą się stanąć na twojej drodze. Twoimi wiernymi kompanami będą smoki, które nie tylko zieją ogniem i potrafią latać, ale dysponują również innymi nadzwyczajnymi mocami, którymi chętnie wspomogą cię w walce.

Twoim celem w grze Free-2-Play DracoGame jest zdobycie złota, sławy i miejsca na ścianie chwały. W tym celu będziesz musiał również stale rozwijać swoje wojownicze umiejętności oraz uczyć się nowych skilli. Zdobywanie punktów doświadczenia oraz ulepszanie broni i pozostałego wyposażenia zadecyduje o tempie twojej wojowniczej kariery w grze DracoGame. Barwny świat gry najeżony jest niebezpieczeństwami, za każdym rogiem czają się bowiem kolejni wrogowie, chcący pozbawić cię życia.

Jeśli twoim żywiołem jest fantastyczny świat utrzymany w surowych klimatach Średniowiecza, już teraz wkrocz do wirtualnej krainy gry DracoGame i rozpocznuj swą wędrówkę w poszukiwaniu przygody. Dynamiczne pojedynki PvP ze smokami u boku, brzęk stalowych mieczy i liczne questy oraz misje czekają, byś podjął wyzwanie darmowej gry na przeglądarkę DracoGame.