Opis gry Bastards of Hell

0
132
Rate this post

Jeśli marzy ci się kariera na miarę Hell’s Angels właśnie masz okazję się sprawdzić. Tutaj wsiadasz na swoją ryczącą maszyną i wjeżdżasz do świata przemocy i niebezpieczeństwa.

 

W grze przeglądarkowej Bastards of Hell masz okazję zakosztować autentycznego świata z marginesu społecznego. Przemoc, kradzież, rozbój to twój chleb powszedni. Bastards of Hell nie jest grą dla mięczaków, a miejscem dla wyjętych spod prawa, których życie składa się z szemranych interesów i motocyklowych rajdów.

Strategiczna gra na przeglądarkę Bastards of Hell polega na znalezieniu swego miejsca w mieście pełnym interesów narkotykowych i nielegalnej broni. Tutaj każdy twój krok rzutuje na twoją reputację, która w świecie motocyklowych gangów jest ważniejsza niż pieniądze. W Bastards of Hell tworzysz swój własny gang motocyklowy, z którym udajesz się na miasto i pokazujesz swoim przeciwnikom, kto tu rządzi. Musisz pokazać innym, że zadawanie się z tobą to nie przelewki. Zapewnij sobie stosowną ochronę, ponieważ nigdy nie wiesz, czy któryś z twoich kompanów nie spróbuje wbić ci noża w plecy.

Twój dzień w grze browserowej Bastards of Hell składa się z interakcji z innymi gangami motocyklowymi, z którymi prowadzisz niebezpieczne interesy. Na odkrycie czekają liczne miasta,w których będziesz ściągał haracze oraz prowadził interesy nakrotykowe. Miej się jednak na baczności, wszakże nieważne czy na ulicach Los Angeles czy Nowego Yorku, wszędzie czai się policja, także w przebraniu. Zawsze mozesz spróbować ich skorumpować, ale jeśli się to nie uda, przygotuj się na motocyklowe pościgi. Musisz jednak zapewnić bezpieczeństwo zarówno sobie jak i twojemu gangowi.