Opis gry Anno: Build an Empire

0
245
Rate this post

Ekonomiczna gra strategiczna na urządzenia mobilne (iOS, Android), w której wznosisz budynki i rozwijasz morskie sieci handlowe. Rozpoczynając jako zarządca niewielkiej osady przejdź złożoną ścieżkę, aby stworzyć średniowieczne mocarstwo.

 

Ta darmowa gra na tablet daje ci niepowtarzalną szansę wejścia w skórę władcy bogatej potęgi gospodarczej. Bazując na popularnej serii gier na przeglądarkę, Anno: Build an Empire została pieczołowicie przeprojektowana, aby idealnie sprawdzić się teraz na tabletach iPad. Zacznij swoją grę z garstką chłopów na samotnej wyspie i dzięki niezłomności i umiejętnościom organizacyjnym zbuduj swoje własne imperium gospodarcze. Zarządzaj zasobami surowców i wieloma budynkami, z których każdy posiada indywidualne cechy.

Pamiętaj, że tylko zdrowi i szczęśliwi mieszkańcy płacą uczciwie podatki i efektywnie pracują. Zbuduj im domy, aby czuli się bezpiecznie. Stawiaj tawerny, aby mieli się gdzie zrelaksować po długim dniu pracy. Kluczem do potęgi w tej ekonomiczno-gospodarczej strategii jest właśnie zadowolenie twoich poddanych. Tylko w ten sposób osiągniesz najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Zasiedlaj kolejne wyspy i wytyczaj szlaki handlowe. Rozwijaj interesy z sąsiadami wspierając własną gospodarkę. Zostań mistrzem rozwoju ekonomicznego i zarządzaj osobistym zamorskim imperium na swoim tablecie. Strategia Anno: Build an Empire zapewni ci świetną zabawę nie tylko podczas samotnej gry w single player. Duży nacisk położony jest także na tryb multiplayer. Będziesz miał więc szansę wejść w kontakty handlowe z innymi graczami lub założyć gildię, do której zaprosisz przyjaciół. Wirtualny ranking da ci natomiast możliwość porównania wyników z innymi graczami.

Gra imponuje złożonością dając ci do dyspozycji ponad setkę różnych budowli do postawienia i możliwość wzniesienia nawet 800 budynków w jednym mieście. Realistyczna, dbająca o detal grafika i duży wybór dostępnych elementów dekoracyjnych, pozwolą ci stworzyć niepowtarzalną metropolię, której wygląd zadowoli nawet największego estetę.