Opis gry AirMech

0
173
Rate this post

Zostań stroną zbrojnego konfliktu w futurystycznym, przeglądarkowym RTS-ie. Mech armia jest już gotowa na twoje rozkazy, a inni gracze zacierają ręce na myśl o bezwzględnej rywalizacji.

 

Kiedy dzięki grze strategicznej AirMech przeniesiesz się już w odległą przyszłość, odkryjesz świat pogrążony w chaosie i zniszczeniu po wyniszczającej wojnie. Na ruinach dawnej cywilizacji nieliczni ludzie, którym udało się wyjść cało z konfliktu zorganizowali się w grupy tworząc liczne bazy. Połączony z walką o przetrwanie konflikt trwa w najlepsze. Intencje ścierających się w bataliach i uczestniczących w wyścigach zbrojeń stron nie zmieniły się przez lata – nadal chodzi o zasoby i rozszerzenie wpływów. Wśród ogarniętych chęcią władzy i dominacji tłumów znajdziesz też na szczęście jednostki skupione na walce o wolność i sprawiedliwość. Pomimo niezmienności ludzkiej natury, wojna w świecie AirMech wygląda jednak zupełnie inaczej niż potyczki znane ci z kart historii.

W RTS-ie na polu bitwy rządzą przede wszystkim mechaniczni wojownicy którym gra zawdzięcza swój tytuł – zwie się ich właśnie AirMech. Szybko przekonasz się, że ich skuteczność w bitwie daleko wyprzedza osiągnięcia dostępnej niegdyś technologii. W ciągu gry będziesz mógł zgromadzić w swoich oddziałach aż do 9 AirMech – każdy z nich charakteryzuje się innymi zdolnościami bojowymi. W zależności od bieżącego zapotrzebowania na wsparcie podczas walki, AirMech mogą wspierać cię atakami z powietrza lub ograniczyć się do stawiania czoła wrogowi przez działania naziemne.

Rozgrywka w przeznaczonej na PC strategii free-to-play AirMech umożliwi ci nie tylko samodzielne doświadczanie bitewnych trudów, ale również bezpośrednią konfrontację z AI, albo z innymi graczami. Jeżeli chcesz połączyć siły w walce PvE z innymi oddziałami – nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli jednak triumf nad technologią to dla ciebie za mało, możesz wypowiedzieć wojnę prawdziwym zawodnikom i dołączyć do pojedynków w trybie 1-vs.-1 albo 3-vs.-3. Żeby rozpocząć swoją wojenną przygodę z AirMech, musisz tylko bezpłatnie zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.