Opis gry Age of Crusaders

0
141
Rate this post

Twoje miasto potrzebuje prawdziwego męża stanu. Wybierz swoją wiarę, rozbuduj miasto i rekrutuj żołnierzy, będą ci oni niezbędni przy prowadzeniu wojen i podbijaniu pogańskich ziem!

 

W strategicznej grze na przeglądarkę Age of Crusaders wcielasz się w prawdziwego męża stanu w czasach średniowiecza. Na swoich włościach zastajesz ruiny i puste połacie ziemi, które dzięki odpowiedniej taktyce i gospodarczej smykałce przekształcisz w potężne miasto.

Darmowa gra na przeglądarkę Age of Crusaders przeniesie cię w czasie do mrocznych czasów walk z pogańskimi plemionami. Twym orędziem będzie krzyż, a celem bezkresne pogańskie ziemie, które będziesz podbijał. Na początku musisz jednak przekształcić popadające w ruinę miasto do rangi potężnej metropolii. Wybuduj więc chatę drwala i kamieniołom, aby mieć materiał budulcowy pod kolejne budynki. Kopalnia rudy żelaza pozwoli ci wytwarzać broń, a dzięki wzniesieniu świątyni i jej upiększonej okolicy zgromadzisz większe daniny od swych poddanych.

W twoim mieście w przeglądarkowej grze strategicznej Age of Crusaders możesz również wybudować bibliotekę oraz centrum badań, w którym będziesz rozwijał broń i militarną potęgę. Rekrutuj kolejnych żołnierzy do swojej armii, będą ci oni niezbędni w kolejnych wyprawach przeciwko poganom. Podbijaj więc kolejne pogańskie terytoria i stale poszerzaj zakres swojej wiary i swoich wpływów. Wraz z innymi graczami Age of Crusaders możesz budować gildie, aby wspólnie efektywniej zwalczać wroga, który zapuka do bram twego miasta.

W browserowej grze strategicznej Age of Crusaders masz niepowtarzalną okazję napisać własnoręcznie historię twego zakonu. Prowadź wojny, buduj, walcz i podbijaj kolejne terytoria. Stań się legendą mrocznego świata Age of Crusaders!