Odżywka do rzęs

0
343
Rate this post

Odżywka do rzęs ma za zadanie pogrubienie, wydłużenie i wzmocnienie rzęs. Aby uzyskać idealne rzęsy, należy kupić odżywkę, która będzie dla nas odpowiednia, stosować ją regularnie oraz stosować się do wskazówek producenta.
Przed nałożeniem odżywki należy wykonać dokładny demakijaż oczu i ich okolic. W zależności od formy aplikacji nakładamy odżywkę za pomocą pędzelka jak eyeliner lub szczoteczką jak przy tuszowaniu rzęs. Odżywkę zawsze nakładamy na górne, jak i na dolne rzęsy. Najczęściej nakładamy ją raz dziennie, wieczorem lub dwukrotnie, rano i wieczorem. Nie powinno używać się odzywki częściej, gdyż może powodować to podrażnienie powiek lub gałki ocznej, nie powodując szybszego wzrostu rzęs. Niestety kuracja odżywką do rzęs przynosi efekty po dłuższym i regularnym czasie stosowania. Pierwsze rezultaty można obserwować już po mniej więcej trzech, czterem tygodniach, jednak na ostateczny efekt trzeba poczekać do trzech miesięcy. W celu podtrzymania rezultatów kuracji powinno się pokrywać odżywką rzęsy, co najmniej kilka razy w tygodniu.
Kierowanie się tymi prostymi zasadami pozwoli nam cieszyć się pięknymi, naturalnymi rzęsami, na co dzień, w każdej sytuacji.