Najgorętsze gry na PlayStation w 2017 roku

0
165
Rate this post

Nadszedł rok 2017, a wraz z nim na rynku ukazały się najnowsze, najgorętsze gry na PS4. Jeśli uważacie się za zagorzałych graczy, ich kupno zapewne spędzało wam sen z powiek. Ale nie musicie czekać już ani chwili dłużej, by grać i być na czasie! Sprawdziliśmy dla was, które gry obecnie cieszą się największą popularnością.

Ranking został opracowany w oparciu o najchętniej kupowane gry w sieci sklepów EURO RTV AGD.

Robinson: The Journey VR

Największą popularnością wśród nowości na PS4 cieszy się przygodówka Robinson: The Journey VR. Wypuszczona została na początku listopada roku 2016 i jest dostępna w angielskiej wersji językowej.

Podczas gry gracz wciela się w postać młodego chłopaka imieniem Robin, którego statek ma wypadek na obcej planecie i ulega awarii. Co ważne, na planecie tej panuje… era jurajska! Ze sławnych filmów Jurassic Park powinniście wiedzieć, z czym się to wiąże. Tak, dokładnie, z dinozaurami.

Fabuła gry polega na odkrywaniu niesamowitego świata, w tym zarówno fauny, jak i flory. Trzeba pomóc przetrwać ekranowemu bohaterowi i stawić czoła nie tylko przyjaznym dinozaurom roślinożernym, ale również niebezpiecznym mięsożernym.
Dragon Ball: Xenoverse 2 – Edycja Deluxe

Edycja Deluxe gry Dragon Ball wyszła już w październiku poprzedniego roku, ale od tego czasu nieodmiennie utrzymuje się w czołówce najchętniej kupowanych gier na PS4. W jej skład wchodzą Dragon Ball Xenoverse 2, dołączony do gry pakiet Season Pass oraz grywalna postać Future Trunks we wczesnym dostępie.

Season Pass jest atrakcyjnym rozwiązaniem, które gwarantuje graczowi uzyskanie dostępu do nowych postaci, nieznanych dotąd epizodów i misji, nieodkrytych aren, umiejętności, kostiumów i akcesoriów.

Dragon Ball Xenoverse 2 z kolei to powtórne odwiedziny w znanym świecie Dragon Ball, umożliwione dzięki podróżom w czasie, zbliżona do oryginalnego anime grafika nowej generacji, zupełnie nowi bohaterowie i pojedynki z bossami, siedmiokrotnie większe miasto, rozbudowany względem poprzedniej części edytor tworzenia postaci i atrakcyjny system aktualizacji.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a Remastered

Trzecie miejsce na liście najgorętszych hitów stanowi wydana z polskim dubbingiem pod koniec roku 2016 gra Uncharted 3: Oszustwo Drake’a Remastered. Zaliczana jednocześnie do akcji, przygodówek i strzelanek, zachwyci gracza przygodą w hollywoodzkim stylu.

Bohaterem gry jest Nathan Drake, znany i niedościgniony łowca skarbów. Tym razem wyrusza w świat – zaczynając do Londynie, kończąc zaś na Półwyspie Arabskim – by odnaleźć Atlantydę Pustyni. Gracz będzie musiał pomóc mu stawić czoła tajnej i niezwykle groźnej organizacji.
Gravity Rush 2

Dopiero na czwartym miejscu najchętniej kupowanych nowych gier pojawia się opcja z roku 2017 i jest nią Gravity Rush 2. To gra z pogranicza akcji i przygody, wzbogacona o polskie napisy. Została wydana dokładnie 18 stycznia.

Bohaterem gry jest kobieta – władająca potężnymi siłami ciążenia Kat. Dzięki niej gracz będzie mógł skonfrontować się z oryginalnym, choć stojącym w obliczu wielkiego zagrożenia światem – latającą metropolią. Głównym zadaniem gracza będzie odkrycie tajemnicy podejrzanych fal grawitacyjnych pojawiających się Hekseville.