MechRage

0
162
Rate this post

MechRage to strategiczna gra przeglądarkowa czasu rzeczywistego. Wcielamy się w niej w rolę dowódcy oddziału robotów, tutaj zwanych mechami. Nasze główne cele w grze to rozbudowa bazy i budynków do jak najwyższego poziomu, stworzenie armii gotowej na wojny i walka w turniejach.

Gra z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom przyszłości, oraz fanom choćby XBlastera. Na początku będziemy musieli rozwinąć naszą bazę. W końcu najważniejsze są surowce, bez nich nic nie zrobimy. Na starcie w naszej bazie znajduje się wyłącznie Centrum Dowodzenia – jest to najważniejszy budynek, ponieważ to właśnie w nim powstają nasze armie Mechów. Dzięki jego rozbudowie ich godzinny przyrost będzie coraz większy co w późniejszych etapach gry będzie miało decydujące znaczenie.

Zarówno budynki jak i jednostki w MechRage są budowane z krzemu i tytanu. Możemy stworzyć Mechów dzięki posiadanemu złotu, które jest walutą premium. Na początku mamy go 70 i raczej na długo nie wystarczy jeśli będziemy się szybko rozwijali. Dzięki złotu możemy także skracać czas budowy jednostek – na przykład zbieraczy. Niestety daje to dosyć sporą przewagę graczy płacących za grę, nad tymi, którzy cieszą się nią za darmo.

W MechRage możemy oczywiście walczyć z innymi graczami, których widzimy na mapie. Warto się jednak zastanowić, czy nie lepiej podpisać z nimi pakt przyjaźni i stworzyć sojusz. Dzięki temu będziemy bezpieczniejsi „na własnym podwórku”, a w jedności siła.

Do utworzenia potężnej armii będziemy potrzebowali również silnego zasilania . Na szczęście możemy budować elektrownie, które wraz z każdym kolejnym poziomem rozbudowy dostarczą nam 50 jednostek energii.

Plusy gry:

  • Prosta nawigacja
  • Dobra tematyka na grę strategiczną

Minusy gry:

  • Na razie wydaje się jakby nie była zbyt rozbudowana, oby z czasem doszło więcej opcji

Adres gry: www.MechRage.pl

Adres forum: www.looki.pl/forum/forumdisplay.php?f=1042

Poprzedni artykułManagerZone
Następny artykułMinecraft
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.