Europejski Turniej FIFA 12!

0
104
Rate this post

Spragnionych realistycznych emocji oraz chętnych do wspólnego przeżywania zmagań reprezentacji podczas piłkarskiego turnieju zapraszamy do udziału i kibicowania polskiej drużynie podczas Europejskich Mistrzostwach FIFA 12!

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłce nożnej, rozgrywanych w tym roku na boiskach Polski i Ukrainy, polska Społeczność PlayStation zdecydowała się być organizatorem wirtualnego odpowiednika tego wydarzenia!

Na równy miesiąc przed turniejem Euro 2012, będziemy mieli okazję przyjrzeć się grze wirtualnych reprezentacji piłkarskim, każdego z krajów wchodzących w skład Społeczności PlayStation! Turniej zostanie rozegrany w grze FIFA 12 i tradycyjnie już zapowiada się jako niezapomniane widowisko!

Do udziału w PlayStation Euro 2012 zostały zaproszone 12 reprezentacji: Anglia, Hiszpania, Francja, Holandia, Niemcy, Włochy, Szwecja, Portugalia, Polska, Rosja, Grecja, Finlandia – a także przygotowano 4 miejsca dla krajów z Europy, które nie mają swojej oficjalnej społeczności w obrębie europejskiego forum PlayStation.

Reprezentacje, które zgłoszą się do udziału w turnieju, zostaną automatycznie przypisane do grup, jakie już zostały wylosowane na potrzeby rzeczywistego odpowiednika Euro 2012. Cała konwencja rozgrywania meczy jest identyczna jak na wspomnianych zawodach z drobną różnicą w postaci zasady „złotej bramki”, zastosowanej na etapie pucharowym, w drugiej części trwania turnieju.

Dodatkowo, dla wszystkich reprezentacji przygotowano bonus, w postaci możliwości wzięcia udziału w sesji zdjęciowej do pamiątkowego albumu z Euro 2012! Każdy reprezentant kraju może umieścić swoje zdjęcie w barwach narodowych, z w pełni widoczną twarzą, w dedykowanym tej inicjatywie temacie. Dzięki temu wszyscy fani naszej reprezentacji, a także media będą miały okazję poznać prawdziwe sylwetki wirtualnych piłkarzy.

Więcej na temat wirtualnego odpowiednika Euro 2012 przeczytacie w tematcie na Oficjalnym PlayStation Forum! Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację!

Kto wygra Mistrzostwa Europy? Polska! Kto? Polska! Kto! Polska, Polska, Polska!

Wszystkim naszym reprezentantom życzymy powodzenia!