TOP 10 gier na PS 4 przed premierą, w które zagrasz jeszcze w 2015 roku

0
99
Rate this post

Do końca 2015 roku pozostało już mniej niż 5 miesięcy, a przed nami jeszcze mnóstwo elektryzujących gier na PS 4, które będą mieć premierę w najbliższym okresie. To pozycje, które wyjątkowo syto zamkną rok. Wybraliśmy 10 najgorętszych tytułów, które już grzeją swoje silniki w PlayStation Store. Oto one!

  1. Until Dawn

Data premiery: 26 sierpnia 2015

To propozycja, po którą będziemy mogli sięgnąć już za nieco ponad 2 tygodnie. Until Dawn to przygodówka oparta o konwencję horroru, zrealizowana w trójwymiarze. W tworzeniu jej fabuły pomagali nawet scenarzyści filmowymi, znani z takich produkcji jak Plaga Wampirów, Habit czy Ostatnia Zima. Świetna grafika i możliwość dokonywania setki śmiertelnie poważnych wyborów powinny przyciągać każdego fana grozy.

  1. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Data premiery: 1 września 2015

Co ciekawe, Sony zaprezentowało grę już na targach E3 w 2014 roku, a doczekamy się jej dopiero pod koniec 2015. Nie może więc nikogo dziwić napięte oczekiwanie na premierę. Nowa odsłona gry Metal Gear to przede wszystkim udoskonalona grafika, wprowadzenie opcji otwartego świata, korzystania z pojazdów oraz możliwość uczestnictwa 16 osób w trybie multiplayer. Na taką akcję warto czekać!

  1. Mad Max

Data premiery: 4 września 2015

Gra pojawi się na świecie w tym samym dniu co najnowsza odsłona Metal Gear, ale w Polsce będziemy mieć do niej dostęp dopiero 3 doby później. Bardzo możliwe, że niektórym ciężko będzie je przespać. Klimat Mad Maxa, dobrze znany z filmów George’a Millera, wciąga bowiem od pierwszego kliknięcia. Fabuła gry nie nawiązuje jednak do żadnego z filmów, choć sterujemy tytułowym Maxem (lub jak kto woli Melem Gibsonem). Możemy być jednak pewni zniszczonego świata, śmiercionośnych pojazdów i dobrej rozpierduchy.

  1. FIFA 16

Data premiery: 25 września 2015

Tej pozycji chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Choć są tacy, którzy twierdzą, że FIFA skończyła się na odsłonie 99, to wciąż jej wierni fani rokrocznie wyczekują kolejnej edycji. Co nowego tym razem? Graficznie i technologicznie w porównaniu do 15 niewiele, choć twórcy poprawili nieco sztuczną inteligencję, usprawniając wyprowadzanie akcji czy asekurację. Bardziej rozbudowany jest też gameplay, a w zasadzie dodano do niego kilkanaście drużyn narodowych kobiet.

  1. Assassin’s Creed: Syndicate

Data premiery: 25 października 2015

Najwłaściwszą rekomendacją dla tej gry jest jej 8 poprzednich odsłon. Co zmienia się tym razem w dobrze znanej akcji w historycznym klimacie? Przede wszystkim miejsce, ponieważ w Syndicate Asasynowie i Templariusze mają zwadę w wiktoriańskim Londynie (rok 1868) oraz postacie – Jacob i Evie Frye, bliźnięta o odmiennych charakterach. Poza tym, w grze zastaniemy dobrze znany widok TPP i kilka nowości w kwestii broni – szpady, kastety czy noże kukri.

  1. Need for Speed

Data premiery: 5 listopada 2015

Jeśli reklamą dla najnowszej części Assassin’s Creed ma być jej 8 poprzednich odsłon, to co powiedzieć o Need for Speed, które w listopadzie zostanie wydane po raz dziewiętnasty. Gra jest dobrze znana nawet osobom, które na co dzień nie ośmielają się dotykać żadnej konsoli. Co zobaczymy w najnowszym Need for Speed na Sony Playstation 4? Krótko mówiąc wszystko to, co w 18 poprzedzających częściach, czyli tak zwane the best of, oparte o fenomenalną grafikę.

  1. Call of Duty: Black Ops III

Data premiery: 6 listopada 2015

Dzień po wydaniu w Polsce legendarnego już Need for Speed, równie znane Call of Duty. O ile tam nie zabraknie szybkiej i efektownej jazdy, o tyle tutaj nie może obyć się bez widowiskowych strzelanin, choć w 3 części Black Ops naszym głównym zadaniem jest rozwikłanie zagadki zniknięcia jednej z jednostek oraz wycieku tajnych danych. Akcja III rozgrywa się kilkadziesiąt lat po BO II, w świecie pogrążonym w potężnym chaosie.

  1. Fallout 4

Data premiery: 10 listopada 2015

Listopad to wysyp samych elektryzujących tytułów. 4 dni po Black Ops III, do Polski zawita 4 odsłona gry RPG Fallout. Klimat wciąż ten sam, czyli post apokaliptyczny świat science-fiction. Tym razem akcja rozpoczyna się na przedmieściach Bostonu, gdzie następuje wybuch nuklearny. Nasz bohater (kobieta lub mężczyzna) trafia do przeciwatomowego schronu 111, by później radzić sobie w świecie, który trudno nazwać cywilizowanym. Iście filmowa historia, idealna na Playstation TV.

  1. Star Wars: Battlefront

Data premiery: 19 listopada 2015

Ażeby w listopadzie tego roku nie było nam nudno, pod koniec miesiąca będziemy mogli jarać się premierą trzeciej części Gwiezdnych Wojen. O ogień możemy być pewni, bo najnowsza strzelanina będzie na tyle dynamiczna, by można było spocić się z padem w ręku. Panowanie nad galaktyką obejmie ten, kto będzie miał sprawniejszą rękę i taktyczny zmysł. A wszystko to w trójwymiarowej grafice, oferującej zaawansowany system destrukcji otoczenia.

  1. Hitman

Data premiery: 8 grudnia 2015

Skoro o seriach, które są dla graczy sprawą życia i śmierci mowa, to w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć najgorętszej z pozycji. Na najnowszą odsłonę przygód kultowego już Agenta 47 czekamy tak długo, że gra musi być zabójczo pożądana. Szósta odsłona, nazwana po prostu „Hitman” ma stanowić kwintesencję wszystkich poprzednich części, mimo że fabułą nie nawiązuje do żadnej z nich. Bohaterem wciąż jest wspomniany Agent 47, ale jego misję są bardziej swobodne, a realizować możemy je na tysiąc różnych sposobów. Dzięki temu Hitman jest propozycją na wiele godzin doskonałej zabawy na silniku Glacier 2. Bang!