Darmowa telewizja internetowa

0
511
Rate this post

 

Niektórzy z nas oglądają telewizję internetową. Jest to tak zwana darmowa telewizja internetowa. Nie zastanawiamy się nad tym, dlaczego coś co w sieciach kablowych i satelitarnych jest płatne, w przypadku telewizji internetowej mamy za darmo. Cieszymy się z darmowych kanałów telewizyjnych i je oglądamy.

Trzeba jednak mieć świadomość tego, że bardzo często te wszystkie darmowe telewizje z sieci są telewizjami udostępnionymi nielegalnie. Ktoś, kto udostępnił te kanały telewizyjne nie miał do tego żadnego prawa. Czemu więc to robi? Ponieważ się mu jak najbardziej to właśnie opłata. Uruchamia masę reklam, które użytkownicy oglądają i muszą oglądać w zamian za to, że mogą mieć możliwość oglądania telewizji całkowicie za darmo.
My jako użytkownicy bardzo często zgadzamy się na dodatkowe reklamy w zamian za to, że otrzymamy coś całkowicie za darmo. Telewizja darmowa dostępna w internecie to na pewno świetne rozwiązanie dla kogoś, kto od czasu do czasu ją ogląda. Czy jest to legalne czy nie, to tak naprawdę problem udostępniającego telewizję.