Nikt nie powiedział, że prezent na Walentynki dla chłopaka ma być zawsze pospolitym gadżetem, jaki mu wręczamy, bo tak wypada. Raczej dużo bardziej satysfakcjonujący okazuje się niebanalny podarek, który będzie przede wszystkim wypływał wprost z naszego szczerego serca.

Dowód miłości

Prawdziwym dowodem miłości nie jest kosztowny wydatek, ani szaleństwo z luksusowymi akcesoriami. Na taką okazję jak Walentynki można sponsorować swemu partnerowi coś, o czym marzył, ale niekoniecznie wydając na to fortunę. Przykładem ciekawego typu upominku okolicznościowego okazuje się na przykład brakujący sprzęt sportowy. Powiedzmy, jeżeli nasz mężczyzna jeździ intensywnie na rowerze, kupmy mu jakiś ekwipunek pożądany przez kolarzy. Gdy systematycznie ćwiczy na siłowni, zainwestujmy dla niego w nowy strój treningowy.

Nie tylko przedmiotowo

Prezent dla chłopaka warto traktować także nieco bardziej emocjonalnie. To wcale nie musi być rzecz, jak to się przyjęło dawać. Równie ciekawie, o ile nie jeszcze bardziej interesująco niż akcesoria, prezentują się upominki pozamaterialne. Mamy tu na myśli na przykład karnet na basen czy siłownię, skok na bungee bądź lot szybowcem.