Nowoczesny design na kobiecych stopach

Ostatnio mieliśmy biegową propozycję dla mężczyzn, więc dzisiaj wyrównujemy szanse i prezentujemy kolejny model ASICS, tym razem skierowany do płci pięknej. Nie jest to zwykły model dla początkujących. GEL-Noosa Tri 11 to profesjonalista wśród butów do biegania. Idealny towarzysz wymagających biegaczy, którzy nie ograniczają się do krótkich treningów. Ten model pomoże nam również podczas triathlonowych zawodów. To najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z wytrzymałymi butami, które żadnej pracy się nie boją, nawet tej w ekstremalnych warunkach.

GEL-Noosa Tri 11 to jednak nie tylko solidność i uniwersalność. To także nietuzinkowy design, dzięki któremu z pewnością wyróżnimy się z grona wszystkich startujących biegaczy czy triathlonistów. Nieszablonowe wzornictwo pokazuje, że ten model jest przeznaczony dla indywidualistów, którzy kroczą własnymi ścieżkami w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Nie byłoby to jednak możliwe bez specjalnego materiału, który pozwala biegać bez… skarpet. Czysta przyjemność dla naszych stóp.

Ponadto możemy śmiało biegać późnym wieczorem, gdyż buty wyposażone są w elementy odblaskowe, abyśmy nie musieli się martwić o bezpieczeństwo na trasie. Zwłaszcza że ten model to reprezentant wyścigowego obuwia, który jednak umożliwia zachowanie naturalnych ruchów stop, dzięki zamontowanemu systemowi Impact Guidence.

To jednak nie koniec zalet tego modelu! Słowa o jego wytrzymałości są podparte specjalnym systemem „Rearfoot GEL Cushioning”, którego zadaniem jest neutralizowanie wszelkich wstrząsów podczas lądowania, zatem żadna trasa nie powinna być już straszna dla naszych stawów. Mogą odetchnąć z ulgą. Podobnie jak stopa, która jest cały czas wspierane przez „Trusstic System”, nawet podczas niekontrolowanych ruchów.

Jeśli trasa nas przerosła, w takiej sytuacji przydatny jest „Guidance Line”, czyli poprzecznie umiejscowiony elastyczny rower na podeszwie, który jest odpowiedzialny za sprawny chód nawet przy ogromnym wysiłku. Nic tylko biegać! ASICS zadba o całą resztę.